Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak 6 honaposan atkell...

Anyukak 6 honaposan atkell aludnia az ejszakat a gyereknek?

Figyelt kérdés
Itt mindenki azt mondja hogy jaj mar lassan 6 honapos ne addj neki enni ejjel hagyjad had orditson majd megszokja....ezektol en mar kivagyok.Persze szeretnem en is ha nem kelne fel enni de probaltam mar adtam neki inni hatha nem is ehes csak szomjas de nem alszik vissza.Szoval van hogy 1szer de van hogy 2szer is eszik a lanyom.

2012. nov. 28. 16:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is az van, ami a 8as válaszolónál. Alig alszom már éjszaka, de nem nagyon izgat.
2012. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Tényleg, nekem is mesélte a nagyim, hogy az ő idejében ez volt a "kezelési utasítás".


Kicsit off: a megoldas a borostyanlanc!! Fotózásra+fog miatti alvászavarra nagyon jó

Amúgy meg ilyenkor megszokásból is felkelhet.

2012. nov. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem kell:).

Egy gyerek általában 3- 4 éves korára(természetesen van, hogy előbb) érik meg arra, hogy teljesen átaludja az éjszakát, vagyis mondjuk inkább úgy, hogy a mikroébredések, felszínes alvási fázisok ne ébresszék fel.

Sőt, még a felnőttek sem alusszák át az éjszakát:)! Csak a mi agyunk már érett arra, hogy ezekből a mikroébredésekből önállóan újra mély alvásba kerüljünk.

2012. nov. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem kell. Minden baba kulonbozo. Van, aki egybol atalussza az ejszakat es van, aki sokaig nem. Az enyem masfel eves koraig kelt tobbszor is, tudtam, hogy nem ehes, de megszoptattam, mert igeyelte a megnyugtatast, a kozelsegemet, mondjuk, addig velem aludt. Ugyhogy minden baba mas. Ugyis te vagy az anyukaja es erzed, hogy mire van szuksege.
2012. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok es koszonom a sok valaszt!! Tegnap ejjel csoda tortent es reggel fel 6-ig aludt ugy hogy 2szer mentem be hozza berakni a cumit mert hallottam h nyoszorog!! Arra gondoltam h lehet nem is az evessel van a baj mert tegnapnap este nem raktam le jatszani hanem ott fekudt mellettem az agyon es egy puha konyvet nezegetett amig en olvastam teljesen nyugodt volt maskor meg jar keze-laba sikitozik ha lereakom a jatszo szonyegre meg kuszik-maszik.Lehet azert nem alszik jol mert tulsagosan felturbozza magat de amugy mindig orokmozgo...ugyanannyi etelt kapott tegnap is mint maskor es megsem volt ehes.Vettem nemi borostyan lancot de a parom felti h megfullad tole igy nem hasznaljuk.
2012. nov. 29. 07:17
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem kell átaludnia 6 hósan az éjszakát. 1 éves, ált. még 1szer kel, iszik, és visszaalszik fél 8-ig.

Én nem hagyom ordítani, picit azért próbálkozom, hátha visszaalszik, de inkább megetetem, és akkor aludhatunk mi is tovább.

Ennyi idősen még teljesen normális, hogy csak 1-2szer kel. Sőt. Lesz majd mmég ideje fegyelmet tanulni.

2012. nov. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!