Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanács kéne! Elkezdtük a...

Tanács kéne! Elkezdtük a hozzátáplálást. Miután kiváltottuk, az összes kaját majd, akkor már lehet 1 évesen nem akar szopizni?

Figyelt kérdés
Tízórainál tartunk.Szopi előtt kapja, utána még kap cicit.Éppen ma gondolkodtam, hogy kiváltjuk az összes kaját, akkor már nem fog akarni szopizni?Én azért még szeretném szoptatni majd.
2012. nov. 29. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd szoptatni még,akkor elöszőr cici aztán kajcsi.

El telik és azért nem*fér*még a tejcsi is.

Ha úgy érzed hogy leszoktatod,akkor a kajcsi aztán cici ha igényli.

Én a négy gyermekemmel igy jártam el,negyedik kincsemet 28hónapig ciciztettem így. :)

39+1hkm

2012. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod :)
2012. nov. 29. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Így, ahogy csinálod (szopi előtt adsz enni), agy rá az esély.


A hosszú távú szoptatás titka a hozzátáplálás (amikor szopi után kínálod), nem az elválasztás (amikor szopi előtt teszed ezt).


Amúgy 1 éves korra 1-2 étkezést "kell" kiváltani, nem az összeset.


Én úgy csináltam, hogy nem egy étkezést váltottam ki szisztematikusan, hanem először ebéd után, aztán egy hét múlva már tízórai és uzsonna után is kínáltam mással. Így egy éves korában gyan még szopizott napi 8x, de evett minden étkezésre egy keveset. 13 hónaposan hagyta el a délelőtti szopit, majd lassan az ebédet, uzsit, a vascsorát 19 hónaposan, aztán 2 hónap múlva már nap közben és éjjel sem kérte.

2012. nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm :)
2012. nov. 30. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!