Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha meghatározhatnád leendő...

Ha meghatározhatnád leendő gyermeked nemét? Kisfiú vagy kislány?

Figyelt kérdés
Természetesen első az egészség,és nálam ez nem közhely.De a második,ha választhatnál!:)
2012. nov. 29. 19:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kisfiut szerettem volna és az is lett.
2012. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Elsőre kisfiút szerettem volna én is és a párom is és bejött! van egy csodálatos 15 hónapos kisfiúnk. Ha következőt választani lehetne akkor kislány, de majd meglátjuk...(még csak tervezzük)
2012. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
5 hónapos kisfiam van és ha lehet választani akkor még egyszer kisfiút szeretnék!de igaz a közhely!egészség a lényeg,a fütyi csak ráadás!:-D
2012. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
én fiút, férjem másodszorra is lányt. 1 lányunk van.
2012. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Atroposz ***** válasza:
9 hónapos kislány mellé jól jönne egy kisfiú.Én két gyereket szeretnék csak és a lány mellett csak egy fiúra vágynék.
2012. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nagyon lányt szerettünk volna és ez volt életem legnagyobb hülyesége. Annyi boldogságot hozott nekünk ez a kis kukac, hogy már bánom, hogy kislányt akartam. Ő a miénk és mindegy, hogy mi van a lába között.
2012. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Fiút reméltem lány lett, másodjára gondoltam, akkor talán esetleg most egy kisfiút? Ő is lány lesz. De valahogy most már én is vidámabban jöttem ki a nődokitól (apuka 2 lányt akart, elintézte:-)), ma már csak nevetek rajta, hogy hogy megtréfált engem a sors és lehet h ha most lennék az elején,másodjára lányt mondanék, egész megszoktam a gondolatot:) 28hkm
2012. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Elsőnek lányt szerettünk volna. Lány is lett. :) Másodjára fiút szeretnénk, a harmadik meg mindegy lenne. :)
2012. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mivel első lány (16 hónapos) szép lenne ha a második(majd) fiú lenne :D
2012. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Van egy egészséges 1,5 éves kisfiam,és igazából 2 egészséges lánykának örülnék akik ikrek,de persze az is megfelelő lenne ha úgy születne még 2 egészséges lányom,és esetleg még 1 egészséges fiam,hogy nem lesznek ikreim :)
2012. nov. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!