Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babám nem akar...

11 hónapos babám nem akar szopizni. Normális ez így? Vagy ilyen idős korban ez lehet természetes dolog? Kétségbe vgyok esve. Én kis naiv meg úgy gondoltam, hogy majd jó sokáig fog szopizni.

Figyelt kérdés
Eddig este és reggel szopizott még, de mostmár este és napközben sehogy sem tudom rávenni. Még reggel mikor felkel szopizik, de már csak inkább szomjúság ellen pár kortyot.
2012. nov. 29. 19:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kisfiam 9 hónaposan leválasztotta magát,megmondom őszintén ennek nagyon örültem,mert úgyis kb.1 éves koráig terveztem szoptatni.Ne keseredj el most már másra van szüksége, először azért nekem is furcsa érzés volt hogy már nem kéri.
2012. nov. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a választ! Úgy látom minden babánál más, az én babám leszokási ideje most jött el ezek szerint. :) Hát furi nekem, hogy már nem örül, mikor szopi van, de ez az élet rendje. Csak megijedtem,hogy nem korai-e még vagy ilyesmi, de ezek szerint akkor csak a természet a rendje szeint működik.
2012. nov. 30. 17:47
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy le akar szokni, csak sztrájkol, az enyém is sztrájkolt, de azóta is szopizik rendesen! Ne add fel, nem bánod meg!
2012. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bántam meg, h nem jött lábon a ciciért és nem rángatta le rólam a pólót nyilvánosan, miközben kiabálta, h cici.
2012. dec. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!