Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden 16 hónapos ilyen?

Minden 16 hónapos ilyen?

Figyelt kérdés
Na most biztos lesznek akik jól leszúrnak azért mert azt fogják hinni hogy vagánykodok......! Pedig nem! csak aggódom. Mindenhol azt olvasom, hogy egy perc nyugtuk nincs a gyerektől és ki vannak stb, stb. Na most én kislányom annyira extra nyugodt hogy félek lassan hogy baja van. Reggel kezdődik a napunk 9 felé. megissza a tejcsit felöltözünk. Én megyek a konyhába reggelit csinálni közben halkan megy a tv (mese csatorna) kislányom fekszik a szőnyegek szorongatja takaróját (vagy épp mással játszva) el van csendben. ha szomjas oda jön mutatja hogy kéri a poharát (ha nem felejtem el mellé tenni akkor ezt sem teszi meg) Egész nap el van magában. Oda megyek meggyomrozni játszani nagyon élvezi de nem jön utánam nyafogva egész nap......! Ugye másnál is van így???
2012. nov. 29. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

kapcsold ki a tv-t

és meg fog változni a gyerek -- komolyan mondom !!!

amúgy is ennyi idősen nem éppen ezzel kellene lekötni a gyereket


hallgassatok inkább neki való zenét és ülj le mellé játszani mutasd meg neki mire lehet még használni az adott játékot

felejsd el a "fejlesztő" dolgokat

adj neki egyszerű fakockát babát stb.....


akkor viselkedett így a lányom mikor a párom begipszelve feküdt otthon

képes volt egész nap a tv előtt ülni mind a kettő :-/

amint ennek vége lett újra az lett aki volt : mozgékony vidám jött hívott stb...

2012. nov. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én nem gondolom hogy baj ha mesét néz..... igazából mondókás mesék dvd-ék ezek. Egész ügyesen mutatja a csip csip csókát meg az egy kis malac röf röf röf-öt :D Meg mondom játszok én vele de nem jön utánam mint egy kis utánfutó........
2012. nov. 29. 23:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Én fiam is pont ilyen, de ő nem néz tv-t sem, de teljesen jól el van magában, örülj neki.
2012. nov. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15 hónapos kislányom is ilyen. Már néha aggódok, hogy ennyire elvan magában. Bár ő nem néz tv-t, nem köti le, hanem pakol, ide-oda-amoda. Ezzel annyira elszórakoztatja magát, hogy csak na. Néha jön oda hozzánk, hogy menjünk vele mi is, vagy rajzoljunk, vagy nézegessünk együtt könyvet.
2012. nov. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor most mesecsatorna, vagy DVD?
2012. nov. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!