Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újabban miért nem akar egyedül...

Újabban miért nem akar egyedül elaludni?

Figyelt kérdés
1 éves a lányom és eddig elaludt egyedül napközben és este is. De mostanában nem akar. Mi lehet a gond? Másnál hasonló?
2012. ápr. 2. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen a 11 hónapos kisfiam,olyan hisztiket levág,2 napig egyátalán nem aludt nap közben,éjjel is nagy nehezen aztán felkelt még éjjel is.Eddig mindig ügyesen elaludt miután evett,most toporzékol,üvölt.Lekopogom de most elaludt 3 perc hiszti után,csak remélem,hogy alszik most 3 órát, nagyon ráfér.A foga már kibújt,amivel küszködött,mindig bekentem Dentinoxszal,fel sem kelt éjjel.Fogalmam sincs mi lehet a gond.
2012. ápr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ráébrednek, hogy milyen jó is, ha anya ott van. Ahogy érik a tudatuk, egyre inkább felismerik, hogy miben tudják anyát-apát "jól megfogni". Rájönnek egyedül nem is biztos, hogy olyan jó...

Ez időszakos általában, és egyes babáknál jobban, míg másoknál kevésbé jön elő.

Lányomnál ez csak pár napig tartott. Lettem aludni, kijöttem a szobából. ha nem akart elaludni, visszamentem, megsimogattam, kijöttem. S még egyszer vagy akárhányszor, míg el nem aludt. Igazából hamar rájött, hogy ha nem vagyok közvetlen mellette, akkor is ott vagyok a közelében, és elaludt.

2012. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*Letettem
2012. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na most némi "szenvedés" után elaludt. Mielőtt valaki betoppan és leszólna soha nem hagyom üvölteni, akkor inkább elaltatom. De most sikerült egyedül is :) Remélem este is menni fog a dolog..
2012. ápr. 2. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nalunk is...3napja :(

Masfel eves.

2012. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!