Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor és hogyan szoktattátok...

Mikor és hogyan szoktattátok le gyermeketeket a cumiról?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
2 éves elmúlt már a fiam, éppen az édesanyáméknál voltunk. Én és a fiam kint játszottunk az udvaron cumi nélkül. Amikor bementünk ebédelni, kereste a cumit, a papa közölte vele, hogy elvitte a cumit a cica. Attól a pillanattól kezdve nem volt többet cumi! :D
2012. nov. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az én gyerekeim (januárban lesznek 3 évesek, ikrek) most szoktak le 2 hete, a patikában lehet venni egy szert ami körömrágásra van, a neve:Daum-Exol. Ezzel bekentem, amikor a szájukba vették persze egyből kiköpték én meg azzal magyaráztam, hogy megromlott. És hogy közeleg a télapó, ilyenkor a romlott cumit oda kell neki adni, cserébe kapnak ajándékot. Párszor kérték, de akkor már úgy, hogy kérem a romlott cumit és csak fogták a kezükben.
2012. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nalunk ugy sikerült, hogy elmagyaraztam a kicsiknek, hogy vannak olyan babak akik meg nagyon kicsik es szüksegük van a cumijukra, igy most elküdjük nekik. Szepen becsomagoltuk a cumikat egy dobozba es feladtuk Öket a postan (anyukamnak). Azota ha szoba kerül a cumi büszken mondjak: cumi elment kicsiknek, mi nagyok vagyunk! Azota se kertek :)
2012. nov. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!