Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog már rendesen forogni...

Mikor fog már rendesen forogni babám?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos a kisfiam. Ma a hátáról a hasára átfordult, bár nem láttam hogyan, mert a kiságyában volt,én meg a konyhában.. Kérdezném,hogy most már ezt rendszeresen gyakorolni fogja minden nap? Vagy hogy lesz ez? Babáitoknál mennyi ideig tartott a gyakorlás,mire rendszeresen forgott? Akár oda-vissza? Köszönöm. Egy anyuka..

2012. nov. 30. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 hónapos korában fordult hátáról a hasára. Kb 1 hétig gyakorolta még aztán. Utána szünet, és majd csak kb 1 hónap múlva újra kezdte. Most 7 és fél hónapos és azóta ha leteszem már hasra is fordul. :)
2012. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hasra fordulást 6 hét múlva követi a hátrafordulás.de egyébként a 4.5. hónapban kell tudnia ezt a babáknak.sehogy nem vagytok lekésve minek sietteted?
2012. nov. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok :) 5 és fél hónaposan fordult a hasáról a hátára
2012. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4,5 hónaposan fordult hátról hasra, 5 hónaposan hasról hátra és most 5,5 hónaposan gurul a kislányom.
2012. nov. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves második! Nem mondtam egy szóval se,hogy siettetem és nem siettetem!!! Pusztán érdeklődtem! És mert ezt olyan korainak tartom, pont ezért kérdeztem meg. Egyáltalán nem bánnám, ha még nyugisan pihengetne és nem sietne ennyire..

Köszönöm a válaszaitokat!

2012. nov. 30. 21:57
 6/6 anonim ***** válasza:
4 hosan hatrol hasra egy hetig, 5,5hosan hasrol hatra, egy hetig, aztan 6 hosan ujra tanitottam neki mindent, mert esze agaban sem volt, de amikor rajott,hogy ez milyen jo moka abba se hagyta, 7,5hosan mar maszott, egy hetire ra felallt, 13hosan indult csak el
2012. nov. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!