Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól sír kevesebbet egy...

Mikortól sír kevesebbet egy gyerek?

Figyelt kérdés
Lányom 4 hónapos, de elég sírós. Eddig hasfájós volt, most szerintem jön a a foga. Mikor lesz nyugisabb az életünk, mikortól sír kevesebbet a picim?

2012. nov. 30. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajna a fogzás közben-után jön a szeparációs szorongás, úgyhogy egy kedves barátom véleménye szerint úgy három éves kortól :)


De egyébként ha majd kúszik-mászik, egyedül is megy neki a helyváltoztatás, akkor kevesebbet fog sírni. Legalábbis én ezt tapasztaltam.

2012. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj hát nagyon bízom benne, hogy hamarosan alakul a helyzet, mert ez néha-néha kiborító.
2012. nov. 30. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6-7 hónapos kora körül sírt nagyon sokat, mert nem tudott még kúszni, de igénye lett volna rá. Minden pillanatban játszani kellett vele. Most 8 hónapos, már tud helyet változtatni. Annyiban változott a helyzet, hogy jobban eljátszik egyedül, de bent kell vele lenni a szobában, mert a szeparációs szorongás miatt nem tudom egyedül hagyni, mert üvölt. Még én is várom, hogy jobb legyen...
2012. nov. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálunk már most is üvölt, ha kijövök a szobából, amikor visszamegyek meg mosolyog, de 4 hónaposan még nem lehet a szeparációs szorongás miatt, legalábbis gondolom.
2012. nov. 30. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Valóban, 4 hónaposan még nem szepaszorongás, "sima" igény, szükséglet, hogy Veled legyen:).

Amikor majd önálló helyváltoztatásra is képes lesz, akkor lesz egy szusszanásnyi időd, aztán jöhet a szep.szorongás...

Ha a kicsid ilyen habitus, akkor lehet, hogy világ életében sírósabb, érzékenyebb lesz, de ne aggódj:)! Alakul, érik, megismeritek egymást és könnyebb lesz:).

2012. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!