Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki rendesen betartja a...

Ha valaki rendesen betartja a diétáját hétköznapokon, de hétvégén kicsit elengedi magát (nem nagyon, csak annyit eszik ami mondjuk súlytartáshoz jó) akkor havi szintre kivetítve sokkal kevesebbet fogy mintha hétvégén is jó "gyerek" lett volna?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:

valószínűleg valamennyivel igen.


de egyébként néha el kell engedni a diétát 1 napra és azbálni mindent, hogy felpörögjön megint az anyagcseréd, így hosszú távon többet fogyj.


Viszont így h havi 30 napból 8 napon nem törődsz a diétával ez vszínűleg visszaveti a fogyást, de amíg így is tudsz fogyni addig sztem nem lényeges.

2012. ápr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű példán, tesómnak összeállítottak 1500 kcalos diétát. Csinálta is rendesen, viszont volt hogy hétvégén elmentek ide-oda, és összejött 1900-2000 kcal is.


Ha egész héten 1500-at evett, akkor 0,7-1 kg körül fogyott hetente kb. Viszont ha a hétvégén 1900-2000 körülit akkor 0,3-0,5 kg ment le hetente.

2012. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindkettőtöknek, és jár a pont:)!Azért kérdeztem mert az utóbbi két hétvégén egy picit többet megengedtem magamnak, de tényleg csak picit lazítottam, és bizony kicsivel lassult a fogyásom, és nem tudom hogy ez ennek tudható-e be vagy 5 hét viszonylag gyors fogyás után természetes, hogy kissé lelassul?
2012. ápr. 4. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Elvileg attól is lehet, bár ez attól függ hogy mekkora a túlsúlyod, mennyiről indultál. Ha még sok van hátra, akkor nem valószínű, de ha már csak pár kg akkor belassulhat magától. Nekem 5 hét után még ment minden rendesen. Próbáld ki hogy visszaállsz a rendes étkezésre, és kiderül rögtön. :)
2012. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendes étkezés alatt a nembűnözős diétás napokat értem. :)
2012. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!