Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak se aludt éjjel a babája?

Másnak se aludt éjjel a babája?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3 hónapos már 10 hetes kora óta átalussza az éjszakát de most éjjel semmit sem aludt! Reggel 7-kor aludt el egészéjjel ordított, pedig megetettem tisztába tettem, valami front van rá hatással vajon?????

Persze most alszik, még etetésre se ébred fel álometetés volt...


2012. dec. 2. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam jövő héten lesz 3 hónapos, és szinte egész éjszaka fent volt, vagyis óránként felkelt, de azok az 1 órás alvások sem voltak az igazik. Reggeli etetés után aludt ő is 2-2,5 órát. Nem tudom mi van velük, de remélem ma éjszaka már alszunk rendesen.
2012. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aludt éjszaka a babád? Kisfiam megint ugyan azt csinálta, már felhívtam az ügyeletet nem jöttek ki de azt mondták fél germicid kúpot adjak neki.. Hajnal 3-kor elaludt... Viszem ma dokihoz hogy vizsgálja meg mi baja van mert ok nélkül nem sír 2 éjszakát végig egy baba...
2012. dec. 3. 09:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam most aludt szerencsére. Fél 12-től fél 6-ig.

Remélem nálatok nincs semmi baj. Majd írd meg, hogy mi volt a dokinál.

2012. dec. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!