Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is átázik éjjel a...

Másnak is átázik éjjel a pelus? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 9 hónapos (8,5kiló)és az a nagy problémánk hogy éjjel átázik a pelusa(többet kipróbáltam már:pampers,huggies,rossmannost).Éjszaka nem kel fel így 12 órán át van rajta és este 250ml tápit megeszik.Próbáltam a 4-es méretet venni hátha az a gond de az meg még nagy rá!Tudna valaki valami szuper pelust ajánlani mert már teljesen elvagyok keseredve!Előre is köszi!!!
2010. szept. 21. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
pampers activ baby, v libero esetleg.
2010. szept. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia boccs az offert. De én sem tudom mit lehetne tenni mi is mindig átázunk ejszaka. mondjuk nekem éjszaka is még eszik és van mikor evésnél kicserélem.

És ha meg probálnád kicserélni rajta éjszaka fel kelne?

2010. szept. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a tescoba vettem megkötős pelenkavédőt.Azzal sikerült megoldanom ezt a problémát. Ezzel bármilyen pelus jó.Ráadtam a pelust,arra a védőt és nem volt így gond.Mellesleg olcsó is.Próbáld ki nekünk bevált.
2010. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Furcsa, hogy nagy rá a 4-es pelus, az én Kisfiam 7,5 kilós volt, mikor Pampers active 3-ról 4-re váltottunk, és bevált, sosem ázik át, pedig van, hogy éjjel 11 órát is alszik! Sztem tedd csak rá a 4-est, először minden váltás nagynak tűnik.
2010. szept. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mi már rég a 4es pelust használjuk.11 hónapos most és 10 kiló. Még a 4es jó, de 9 hónaposan is azt használtuk. Nem baj, ha nagy, tedd rá, több pisit felvesz. Én a müllerben találtam olyat ami jó nekünk és nem is drága. Az ő termékük. 44db és 1750 ft azt hiszem
2010. szept. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én kis fiam még nincs 7 kilo,de vastag combija van ezért már 4-est használunk.Eddig nem folyt ki belőle még semmi
2010. szept. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mi liberot használunk,9 hónapos,7 kilós a fiam.már a 4-es méretet használjuk.soha nem volt baleset,még akkor sem,mikor éjjel még evett.
2010. szept. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatból és bántásból írom: Az én férjem vagy akár anyósom ill. anyukám ha pelenkát cserélnek a gyereken, nekem mindig meg kell igazítani rajta,mert nem csinálják elég szorosra.18 hónapos a kisfiam még sosem ázott át.Kényelmes neki a pelus még sosem piszkálta.
2010. szept. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom is akkor ázik el, ha a férjem pelenkázza. Nem húzza elég szorosra, mert fél hogy szorítani fogja. Pedig nem, ha én pelusozom soha nem folyik ki semmi, pedig ő 12 órát alszik egyhuzamban. Pamperst hasznbálunk.
2010. szept. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Vettünk Újpesten egy kis-és nagykerben 4-es méretű pelust,ennek nincs márkája!Bízom benne hogy jó lesz...
2010. szept. 21. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!