Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hogy telt a babás...

Kinek hogy telt a babás nyaralás? Kalados v. nyugis?

Figyelt kérdés
Kérdezgettük nyár elején ki hová utazzon a kicsivel .Síkerült a pihenés?
2009. aug. 18. 22:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi 1 évesen voltunk 3 napot. Hát nagyon fárasztó volt, de egyébként jó.
2009. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
n :) küldöm
2009. aug. 18. 22:23
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos volt a babám, amikor két hetet töltöttünk a Balatonnál. Nagyon klassz volt, bár fáradtan jöttem haza, mert esténként sokáig fenmaradtunk, mi felnőttek dumálni borozni, csillaghullást nézni, amikor a gyerekek már aludtak. Éppen jött az egyik fölső foga a fiamnak, de szerencsére nagyon jól viselte, gyógyszer is csak egyszer kellet neki. Ennyi idős gyerekkel minden könnyebb és egyszerűbb. Minkét nagyobb gyerekünk 4 hónapos volt, amikor először nyaralni mentünk velük, szóval tudom, hogy úgy kicsit bonyolultabb a dolog.
2009. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

7ho+1hetesen voltunk Balatonfureden.

Jol telt, csakhogy mindne reggel 6kor kelt a lanyunk (mas idozona). Teljesen kinyiffantam a het vegere. Itthon meg par napig alukaltam vele egyutt, hogy bepotoljam a kialvatlansagot.

Furodtunk a balatonban vele egyutt. 24 fokos volt a viz allitolag.

Lehet jovo nyaron mar nehezebb lesz az utazas. Addigra aktivabb lesz a baba. Most jol birta az osszesen 1000 km-es utazast. Persze meg is alltunk parszor.

2009. aug. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

utolso vagyok

elfelejtettem irni hogy egy ketre mentunk

2009. aug. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

utolso vagyok

elfelejtettem irni hogy egy hetre mentunk

2009. aug. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi most indulunk 7 hónapos babánkkal, meg a másik 3 gyerekkel. Ők már nagyok, úgyhogy kíváncsi leszek! Biztos jó fárasztó lesz, de a nagyoknak szükségük van a nyaralásra, a pici meg úgyis szeret utazni.

Majd írok milyen volt.

2009. aug. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

szisztok! mi két hetet töltöttünk a Balatonnál 9 hónapos fiammal. Isteni volt! képzeljétek, addig nem tudott kúszni sem, mire pedig hazajöttünk mászni, felülni, felállni is megtanult és most, hogy betöltötte a 10 hónapot, már ügyesen gyalogol a lakásban bútorokba kapaszkodva! mintha egy másik gyereket hoztam volna haza :)

én teljesen feltöltődtem, rengeteget kirándultunk, sétáltunk - én ezt imádom, az aktív pihenés híve voltam mindig is. szóval szuper volt!!!

2009. aug. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mi Balatonszemesen voltunk és pont másnapra áttört a 9 hónpos babámnak a foga . Haboskaki kifolyt a babakocsiba hát az utcán tettem tisztába mert még akkor nem kaptuk meg a szobánkat.Az nap éjszaka volt 3 x sírás-ordítás de szerencsére utána csend volt. Ja és posi kiütés ami még soha nem volt így vízbe nem vittem. Kalandosan kezdödött de minden jóra fordult.:)
2009. aug. 19. 17:01
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
4nap a Mátrába 15 hónapossal elég fárasztó volt.Tavaj a Balcsinál 3 hós vólt és az szuper vot.
2009. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!