Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám az egyik napról a...

Babám az egyik napról a másikra nem akart cicizni van ilyen? Mitől?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 05:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém öt hónaposan választotta el magát.Nem volt semmi oka, úgy értem semmi, ami ok lehet, nem változott.Azt mondták, előfordul ilyesmi...pedig annyi tejem volt...:(
2009. aug. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lakott jól már a tejedtől.Van olyan baba,aki már korán igényli a "komnolyabb" kaját.A te babád is ilyen lehet.Attól még egészséges gyerek lesz.Adj neki pótlást,gyümit,főzeléket,stb.a tápszer mellé.Nem írtad,hogy hány hós4-5- hó után már nyugodtan megkezdheted a hozzátáplálást.Most sok gyümi és zöldség közül választhatsz.
2009. aug. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam is 2,5 hónaposan úgy döntött, hogy nem akar tovább szopni. akár mit próbáltam nem ment. így majdnem 3,5 hónapig csak fejtem neki, mivel rengeteg volt a tejem!

a doktornő is próbált segíteni, tippeket adni, de sajnos nem javult a helyzet.

2009. aug. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is tartott ilyen "sztrájkokat", 1-2 napig. De finoman próbálkoztam, és újra rákapott. :-)
2009. aug. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsó hozzászolónak,most már nekem is evett reggel nem értem miért csinálják ezt?

2009. aug. 19. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!