Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet abból baj ha sokat...

Lehet abból baj ha sokat hízik egy kisbaba?

Figyelt kérdés

Kisfiam okt. 16-án, a 38. héten született 4240g-mal. 5 nap múlva 3080g-mal engedtem ki minket a kórházból.(3 napig foygózott a kis drágám,mert addig nem volt tejem,de aztán beindul rendesen.

Az első hónap végére kereken 5kgra hízott, kizárólag anyatejen. Most ott tartunk,h eltelt azóta 17 nap,és egy újabb kg-t hízott! Szintén kizárólag anyatejen. Igény szerint szoptatok.Általában 2X éjjel és úgy 2-2,5 óránként nappal.

Rengeteg tanácsot kapok,h próbáljam nyújtani 3-3,5 órára,vagy vegyem le hamarabb.De akkor hol marad az igény szerint. (és megmondom őszintén:3 napig sírtama kórházban,h nincs tejcsi,pedig az elsőt 22 hónapig szoptattam, és őt már a kórházból is úgy vittem haza,h a 3. napon már hízott! ... és most ne adjam oda,ha Kistesó kéri???...hagyjam sírni egy nyamvadék fél óráért??? ...) Lehet abból baj,ha ilyen ütemben hízik,de kizárólag csak anyatejtől? Gyönyörű, élénk tekintetű, nem kiütéses a tejtől, nem sírós a hasfájástól, egyszerűen csak nyögdésel,amikor pukizik,vagy kakil.

De annyi tanácsot kaptam,h már elbizonytalanodtam.

Volt itt valaki ilyen helyzetben???



2012. dec. 3. 21:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Értem mit irtál.Erre irtam hogy a lányom is 3hét alatt hizott 1kg-t,tehát 21nap alatt.Nincs messze az se a 17től.
2012. dec. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!