Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Rota...

Mi a véleményetek a Rota vírus elleni védő oltásról? Beadattátok vagy adatjátok babátoknak? Ha igen miért és ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 18:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó vagyok, még annyit, hogy az az egy alkalom, amikor a kislányomnál 1 napos hasmenés volt, azt a betegséget sajnos én is elkaptam, és 3 napig még felkelni is alig bírtam, minden kijött belőlem. Lehet, hogy nem a rotarixnek köszönhető, hogy a lányom ilyen könnyen átvészelte, én mégis annak tulajdonítom a betegség gyors lefolyását nála.
2012. dec. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
62%

Beadattuk! Nem bukta ki a gyerek, a doki meg ügyesen adta be.

Barátnőmék két hétig voltak rotával kórházban. Nekik mondta a kezelőorvos,hogy igaz,hogy elkaphatja, ha be van oltva akkor is, viszont sokkal gyengébb lefolyású, tehát a kórházat szinte biztos,hogy megúszták volna.

Én egyébként is hajlamos vagyok minden hányós-hasmenős vírust elkapni, ezért is éreztem fontosnak,hogy ha véletlenül hazahoznám, a gyerek könnyebben átessen rajta!

2012. dec. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
55%
Mi is beadattuk. Nem bukta ki, nálunk is nagyon ügyes volt a doki. Mi úgy vagyunk vele, hogy ami ellen meg lehet védeni a gyereket, az ellen védjük is meg. Az ismerősi körben is volt olyan gyerek, aki 2 hétig volt kórházban a rota miatt, infúziózták. Én ezt nem szeretném a gyerekemnek.
2012. dec. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!