Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy rémálom lett az altatás,...

Egy rémálom lett az altatás, mit tegyek, hogy ujra jó legyen?

Figyelt kérdés
7 hós és kb 2 hete áll,na azóta álva aludna,elég sok alvás igénye van,de mihelyt leteszem,már áll is fel.és sír,persze jönne ki,de ragadnak le a szemei.Ha visszafektetem,ujra feláll és megcsinálja ugy kb 1 óráig is és elaludni sehogysem tud.kiveszem,megszeredgetem,megnyugtatom,ijra leteszemés kezdődik minden előlről.mit csinálok rosszul,vagy ti mit csináltatok ilyenkor?Mát ő is ki van,de mi is.
2009. aug. 19. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerős, nálunk az segített, hogy mellettem aludt el, aztán raktam az ágyba, kb 20-30 perc után az elalvást követve.
2009. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már mindent próbáltam,nem alszik el sehol,sehogy.Vajon mit tehetnék még?
2009. aug. 19. 19:36
 3/8 anonim ***** válasza:
van hogy még nem akkar aludni a kicsim és a kiságyba forgolodik még nem áll. És én ülök a parkettán nem veszem figyelembe ,énekelek .Aztán lecsillapodik becsukja a szemét kilopodzok. Plédikét adtam neki szorongatni.
2009. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én egy hónapja csinálom ezt.az vált be, hogy ott állok mellette, mikor ülne vagy állna fel nem engedem, visszafektetem.picit sír, de egyre kevesebbet.már megszokta, tudja hogy addíg ott állok és nem engedem felülni se.lehet nem a legjobb, de ez működik.
2009. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanazt csinálom amit Te. Most 10 hós, azért javult a helyzet, már nem 50* áll fel elalvás előtt, csak 5-6*. De éjszakánként is legalább egyszer arra ébredek, hogy álldigál a kiságyban és sír, mert így nem tud visszaaludni. Kínomban a védőnőt is megkérdeztem, azt mondta nincs mit tenni, türelmesnek kell lenni és ahogy írtad, minden egyes alkalommal megszeretgetni és visszafektetni. Állítólag ki fogják nőni. Tény, egy kamaszt sem ismerek aki álldigál éjjel az ágyában :D Kitartást kívánok!
2009. aug. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek.Most beraktuk az utazóágyába ott nem tud felálni.még.de ez is csak átmeneti megoldás.mire túl lennénk rajta akkor meg elkezd menni,és akkor meg azért nem akar aludni.Már lépeget az ágy szélén.hát ez van.
2009. aug. 20. 07:54
 7/8 anonim ***** válasza:
1 éves lányom van, mi is átestünk ezen, én is 60-szor raktam le kb. De ha van kialakult napirendje, és akkor fekteted le, amit megszokott akkor szerintem nagyon hamar megtanulja, hogy mos alvás van. Most már magától lefekszik, nem kell lefektetni.
2009. aug. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megoldást nem tudok rá, de átérzem a problémár, mert mi is ezzel küszködünk már 2 és fél hónapja.
2009. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!