Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babám éjszaka felkel,...

5 hetes babám éjszaka felkel, sír, de enni nem eszik. Lehet hogy már átaludná az éjszakát? Egyik naprol a másikra alusszák át, vagy van valami átmenet?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy nem azért kel fel mert már megszokta? csak megnyugtatni vegyem ki és a kajával ne probálkozzak?
2008. máj. 27. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom 4 hónapos,de még 2x,3x kel fel éjjel.Tudom irigyelni azokat,akik át tudják aludni az éjjelt.Lehet,hogy a babádnak csak a közelségedre van szüksége.
2008. máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom egyik este fogta magát, elaludt és nem kelt fel csak hajnal 5-kor, majd egyre később (most 3 hónapos múlt és 7 fele kel). Ha a te babád nem éhes, úgysem fogja elfogadni a tejet, tehát más okból ébred. Az ilyen piciknek azt olvastam fejletlen az idegrendszerük még, ezért nem tudják átaludni az éjszakát. Szerintem ha működik, próbáld az ágyban megnyugtatni, hátha előbb-utóbb leszokik erről. Nem lehet esetleg, hogy csak szomjas, vagy melege van? Megpróbálhatod ezeket is, hátha...
2008. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, pluszba még annyi, hogy lehet, hogy szomjas!! Adj neki sima vizet, mert nálunk az jött be. A kicsi most 20 hónapos, de 1-szer még tutira fölkel inni, ilyen melegben meg akár 3-szor is. Utána alszik tovább.
2008. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!