Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet ilyet mondani,...

Hogy lehet ilyet mondani, vagy én vagyok érzékeny?

Figyelt kérdés

Van fenn egy kiemelt kérdésem,hogy a lányom nem tűri magán az overált,szerettem volna válaszokat kapni, erre tessék:


"adj rá overált! Ilyen butaságot, h nem tűri magán! Ha ilyenekben is a gyerek kedvét keresed, mi lesz később???

Majd megszokja! De ha nem akarod, h megfázzon, és, hogy ne egy takaróhóember legyen belőle, add rá az overált és kész!"


2012. dec. 7. 14:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Korai még neki az overall, használjatok bundazsákot, az sokkal kényelmesebb. Gondolj bele, hogy szegény mintha bele lenne zárva, nem tud mozogni egyáltalán, szerintem pánikba esik, és nem kényelmes neki. Egyébként olvastam az eredeti kérdésedet is, szerintem érzékeny vagy, mint én, de nekem szimpatikus! :)) Ne törődj a beszólásokkal, csak olvasd el a tanácsokat, és úgyis azt csinálod, ami neked és a babának jó! Ezek az emberek nem ismernek téged, ne tulajdoníts ekkora jelentőséget sem a stílusuknak, sem az esetleges ítélkezésüknek! :)
2012. dec. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!