Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet ilyet mondani,...

Hogy lehet ilyet mondani, vagy én vagyok érzékeny?

Figyelt kérdés

Van fenn egy kiemelt kérdésem,hogy a lányom nem tűri magán az overált,szerettem volna válaszokat kapni, erre tessék:


"adj rá overált! Ilyen butaságot, h nem tűri magán! Ha ilyenekben is a gyerek kedvét keresed, mi lesz később???

Majd megszokja! De ha nem akarod, h megfázzon, és, hogy ne egy takaróhóember legyen belőle, add rá az overált és kész!"


2012. dec. 7. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy picit érzékenyebben fogod fel a dolgot, mert számítani kell sajnos az ilyen bezzegszülők kommentjeire. Tojd le, és vedd figyelembe a többi tanácsot. Ő meg csinálja a dolgát úgy, ahogy akarja. A te gyereked, te ismered, ne hagyd, hogy kioktasson bárki!
2012. dec. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem olvastam a kerdesed(amire a valaszok erkeztek), mondjuk kicsit nyersek, de azert, tenyleg, hogy szeretned kivinni a gyereket telen? overall nelkul nehez. sir, amig felveszi? vagy mi az, hogy nem szereti? mennyi idos? mondjuk az enyem is sir, mig raadom, de barmit adok ra, merges, mert nem szeret oltozni, viszont kint elfelejti a banatat, mert nezzuk a kutyakat
2012. dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

van 2 részes overallt is, én azt adnám rá, ha nem bírná az egybe részest :D Meg vannak már olyan kis szettek is amik tök jók (nekünk is van ilyen)! Meg bélelt nadrágot is lehet kapni szuper kabáttal :D Ma már minden van, nincs olyan hogy nincs! Csak keresni kell...!!! A fiam utálja a sapkát például, szívből gyűlöli, ezért kapucnis cuccokat veszek neki, mert azt tűri a fején.

Mindenre van megoldás! :D Sose hagytam, hogy a gyermekem ezért hisztizzen, ha egyszer nem szereti akkor nem szereti kész!

Ha majd elég nagy lesz és eltudom magyarázni neki miért jó a sapka és megérti, akkor jó, de amíg ilyen kicsi, és már csak játszásból is leveszi, addig kapucni nálunk a megoldás.


Kérdező, ne törődj senkivel, azt adj a gyermekedre amit szeretnél! Ami neked és a gyermekednek tetszik!


20 hónapos fiúcska mamája

2012. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3 hónapos, eddig kabát volt rajta,abban semmi gond nem volt, de mihelyst ráadom az overált, nem tudja úgy mozgatni a kezeit, fecereg,és sír, nem is tud úgy aludni:(:(
2012. dec. 7. 14:28
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

Tény és való, hogy meg kéne tudni oldani valahogy, egyébként meg tényleg picit érzékenynek tűnsz. :)


Javaslom, próbáld meg másképp, pl. játékosan, vegye fel a kedvenc állatka is az overállt, vagy ami nálatok bejön...

Nem mondom, lehet engedni a gyereknek, ha valamit tényleg utál, de nem ilyen fontos dolgokban, hisz tényleg nagyon megfázhat, ha nem öltözik fel rendesen.

2012. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ilyen pici??? hát akkor tényleg gondolt át, nem kéne-e egy számmal nagyobb ruhát venni, amiben kényelmesen elvan. De lehet, hogy az anyaga zavarja.
2012. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valszeg valami zavarja, mint előző is írta. Lehet, hogy nyomja egy varrás vagy gomb, vagy birizgálja a cédula, vagy kicsi rá.
2012. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem se jó az overál, ha bírja benne a kezeit mozgatni, de a kabáttal meg nincs baja, akkor szerintem rossz a méret vagy valami, attól, hogy overál a jó méretbe kellene tudni mozogni a gyereknek...


Aki meg ilyeneket ír, azzal nem kell foglalkozni. Vagy azt se tudja mit beszél, vagy lesz egy érdekes kapcsolata a gyerekével, ami majd arról szól, hogy szarok rá, hogy neked nem jó, meg valami bajod van, fogd be a szád és kész, mert én aztán nem oldom meg a gondjaidat. Még csak arra se hivatkozzon ilyenkor az ember, hogy úgy is kicsi, mert a kicsinek se mindegy, ha valami nem jó, vagy baja van, meg ha nem úgy állsz hozzá a gyerekhez ez később se fog változni.

2012. dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

[link]


ehhez hasonló bundazsák és overállá alakítható

590cm a lányom, ez pedig 62-68-as

2012. dec. 7. 15:19
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bőven elég a bundazsák, overál majd akkor kell ha totyogós korban lesz.
2012. dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!