Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi a tapasztalata a...

Légrádi Hajnalka kérdése:

Kinek mi a tapasztalata a Mecsek bébi teával kapcsolatban? Mert szerintem az én kisfiam az miatt nem cicizik normálisan.

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 11:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
11 napos babának ,hogy tudod eldönteni,hogy hasmenése van e mikor nekik még eleve híg a székletük?
2012. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tápszeres is sajnos, és felesben hol ilyen, hol olyan a széklete. A teás napokon viszont sokkal hígabb volt. Távhős lakásban lakunk, és száraz a levegő annak ellenére, hogy párologtató van a fűtőtesten. Csak pár kortyot szokott kapni pl. pelenkázás közben és nagyon-nagyon sír. Mindig lenyugtatja.
2012. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
6 hetes a kislányom, ő nagyon szereti és semmi baja nincs tőle. Viszont nem adom neki folyamatosan, váltogatom babavízzel.
2012. dec. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam azt a teát, mert összekevertem a tejserkentőmmel.

Egésznap szélgörcseim voltam. Egy darabig nem értettem mitől. :)

Jót nevettünk rajta. Hogy ezt így elnéztem, de örültem is neki, hogy nem a gyerek puffadt fel tőle, hanem én.

Nem ajánlom senkinek. Illetve próbáljátok ki magatokon, mielőtt adjátok a gyereknek.

2013. ápr. 4. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!