Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális, ha a férjemnek 2...

Az normális, ha a férjemnek 2 hetente van igénye látni az anyját?

Figyelt kérdés
Férjem 29éves, én 28, és van egy fiúnk, ő 9 hónapos.
2012. dec. 9. 13:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

Miért ne lenne normális?!

Mi majdnem minden nap megyünk anyósomhoz és az én szüleimhez. 5 percre lakunk kocsival mindkettőjüktől, szeretünk hozzájuk menni :) Van, hogy ott töltjük a délutánt, vagy a hétvégét.

A kislányunkkal is menni fogunk. Ha nem is minden nap, de minden hétvégén biztosan.

Szerintem teljesen normális dolog, én is sűrűn szeretek menni anyukámékhoz :)


38 hetes kismama

2012. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért szerinted sok vagy kevés?

Lehet teljesen normális, ez családonként változó.

2012. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen normális,amennyiben nem "anyuci kicsi fia"szindrómában szenved.egészséges határokon belül persze.Ahogy kiveszem a szavaidból téged zavar.nekem is jól fog majd esni ha öregebb napjaimban 2 hetente látni akar majd a fiam.
2012. dec. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
Persze szívem szerint minden egyes percben vele lennék amíg meg nem halok,de nem fogok rátelepedni ha lesz családja ugyebár.
2012. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
elég ritkán látogatja
2012. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Mi messze lakunk mindkettönk szüleitöl. én hetente többször is felhívom szüleimet, férjem ha nincs semmi extra mondani való akkor vasárnap reggelente mindig beszél velük.
2012. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
régebben mi is a gyerekkel 2 hetente látogattuk anyósomat, így mentünk 3-an. Anyósom 90km-re lakik amúgy. Ő ilyen mindenbe beleszólogatós, mit hogy csináljak a gyerekkel, és ez rengeteg veszekedést szült köztem, és a férjem közt, mert ő imádja az anyját, és azt mondja, ő ezeket a dolgokat nem látja. Megbeszéltük, hogy nekem sok a 2 hetente való látogatás, elég a havi 1 is. Erre mondta a férjem, h neki van igénye arra, h lássa az anyját, így kb 2 hetente megy, egyedül......
2012. dec. 9. 14:32
 8/23 anonim ***** válasza:
64%

Én egy héten többször, majdnem minden nap látom a szüleimet, és furcsa lenne, ha a férjem ebbe beleszólna. Ő is akkor megy a családjához, amikor akar, persze együtt is sokszor megyünk mindegyikhez. A két hét nekem még soknak is tűnik, bár telefonon is lehet tartani közben a kapcsolatot.

Ha arra gondolok, hogy a fiam vagy a lányom csak kéthetente jönne hozzám, elkeseredek. Én olyan nagymama szeretnék lenni, akihez bármikor beeshet az unoka egy-két finom falatra, és szívesen látnám bármelyiket egy-egy hétvégi menüre.

2012. dec. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
utolsó: én is így képzeltem, de anyósom nem ilyen. Abba is beleszól, h adok e sapkát a fiamra, vagy sem...
2012. dec. 9. 14:52
 10/23 anonim ***** válasza:
73%

Tiltani nem lenne sok értelme. Ha te nem akarsz menni, menjen egyedül.

Vagy menjen kettesben a gyerekkel amíg neked van otthon egy kis szabadidőd. Vagy ha most még korainak tartod akkor később.

2012. dec. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!