Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért öklendezik olyan ijesztő...

Miért öklendezik olyan ijesztően a kislányom?

Figyelt kérdés
10 hós kislányom már kap darabos ételeket, de öklendezik minden egyes falatnál. Ez normális? mindig attól tartok, hogy megfullad.
2009. aug. 20. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Mióta kap darabos ételt?Ha nem régen,akkor még nem tanult meg rágni.Kisebb falatokat adj neki.
2009. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pár napja próbálom a kisebb darabos ételeket 9,5 hós fiamnál. Ha egész kicsi darabok vannak, az még oké, de ma egy nagyobbtól sugárban hányta ki a főzit, alig tudtam kiszedni a székéből, amibe be volt kötve, csak előre tudtam hajtani és ütöttem a hátát...kijött aminek ki kellett...sírt....ez a mai két etetés emiatt rémálom volt, mert a délelőtti is hasonló műsorral ment, csak a hányás marAdt ki, ...:( én ma beláttam, hogy nagyon kicsi daraboknál maradok, jobban át kell néznem a kajáját, mert ez nem az első nap így, és ma én is komolyan megijedtem.
2009. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!