Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácstalan vagyok, jól...

Tanácstalan vagyok, jól öltöztetem?

Figyelt kérdés

3 hónapos gyermekem, teljesent anácstalan vagyok, hogy jól öltöztetem-e ha megyünk sétálni.

Mózeses kocsi, eddig így öltöztettem, hogy alatta volt egy pléd, arra ráterítettem mégegyet, és úgy fektettem rá. Rajta volt body, felső, naci, sapi bundazsák, és így jól körbebírtam tekerni a pléddel. De állandóan sírás volt, láthatóan nem tetszett enki a dolog.


Ma kirpóbáltam úgy hogy a vékony plédre fektettem és a vastagabbal csak betakartam, 2.5 órát aludt kinn, de amikor behoztam alatta a pléd is hideg volt, és a tarkóján nem éreztemhogy fázott volna, annak ellenére,hogy a keze hideg volt, pedig kesztyű is volt rajta:(:(


2012. dec. 10. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld úgy öltöztetni, hogy ne legyen egyik testrésze sem hideg. De túlzásba se vidd, mert az sem jó ha elkezd izzadni.
2012. dec. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy öltöztetem, hogy hosszú ujjú body, harisnya, nadrág, vékony felső, pulcsi, sapi, zsák, alá nem teszek takarót, csak betakarom. A mózes már kicsi, így a sportrészt használjuk, a takaróra még ráteszem a lábzsákot is. Végig alszik a babakocsiban, mikor levetkőztetem, mindene jó meleg, az arca is, de nincs beizzadva. 5 hónapos.
2012. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam hogy rövid ujjú body, hosszú ujjú rugdalózó, nagyon vastag téli overál, és még így egy plédbe csavarva teszem bele a mózesbe. Nem fázik, mert mindene jó meleg amikor kiveszem, pedig hozzátok képest ez alulöltöztetés :) És még csak 6 hetes. De ha jobban felöltöztetem, nyivákol és kipirul teljesen.
2012. dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ugyan úgy öltöztetem mint az előző válaszoló. Nekünk nincs mózes a kocsihoz, csak lábzsák, így jól bebugyolálom egy vastag plédbe (meg van plusz egy alatta is, egy vékonyabb). Néha érzem a tarkóján, hogy melege van. 3 hónapos ő is.

Én is szoktam látni mikor sétálunk, hogy úgy beöltöztetik a gyereket, hogy mozdulni sem bír. Ekkor elbizonytalanodok, hogy én nem jól öltöztetem, de azt mondják (Édesanyám, Anyósom, Védőnő), hogy elég ennyi, ha már nagyon hideg lesz (tartósan mínusz), akkor lehet még egy réteggel több, de kisfiam egyelőre még nem igényli.

2012. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!