Tanulás baba mellett?

Figyelt kérdés

Hogy tudjátok megoldani?

Én levelezőn tanulok, igaz csak OKJ-s szakmát, de ezzel is le vagyok maradva, mint a borravaló. Egyszerűen nem bírom tartani a lépést. Már 2 éves a lánykám, de ő élvez elsőbbséget a suli felett.


2011. febr. 25. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a GYED alatt levelezősön érettségiztem, mert hiányzott hozzá két osztály, azt csináltam meg. Volt, hogy nagyon elegem volt belőle, de úgy általánosságban véve annyira nem volt vészes. Ha tanulni kellett, azt olyankor csináltam, amikor a picur aludt. Persze addig jobb volt, amíg naponta kétszer is aludt :)

Két éves kora óta viszont egyetemre járok, hát a vizsgaidőszak kissé szívás, de szerintem nem jobban, mint másoknak, úgy értem, szerintem a többieknek sincs sokkal több idejük a tanulásra.

De az az igazság, hogy én nagyon éjjeli bagoly típus vagyok, nekem nem okoz gondot, hogy hajnali kettőig fent legyek, ezért ilyenkor simán belefér a tanulás.

2011. febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bevallom őszintén, nekem csak azóta megy a rendszeres és hatékony tanulás, mióta bölcsis lett.
2011. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!