Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiatal anyukák hogy bírjátok?...

Fiatal anyukák hogy bírjátok? Idegileg, fizikailag, segít valaki? Hol laktok? Anyagilag mennyire bírjátok?

Figyelt kérdés
Kérlek kort is írjatok!
2012. dec. 10. 21:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
48%

Jól, köszi. Senki sem segít, de nem is hiányzik a nagyszülők zsongása. Anyagilag jól állunk, céges lakás, saját autó. Félretenni is tudunk valamennyit.

21 éves vagyok, 2 fiam van. a kicsi fél éves, a nagy hat.

2012. dec. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

27 vagyok és a párom is velem egyidős,kisfiúnk 1 éves múlt.

Elég kevés gyedet kapok,de ő azért annyira nem keres rosszul,de több is elférne,szoktunk azért hó végén pislogni,hogy akkor most hogy is lesz tovább a fizetésig...?

Lakáshitel,autóhitel is van,de máshogy nem tudtunk volna külön költözni.

Segítségként édesanyám van,ő sok terhet levesz a vállunkról,neki köszönhetően néha kiszakadunk a mókuskerékből.

Idegileg és fizikailag elég sz@rul vagyok,mert még nem volt átaludt éjszakánk,fiúnk még 3-4x felkel és nagyon hisztis,akaratos.

Tulajdonképp nem csinálnék már vissza semmit,de én is besokalok néha és baromi rosszul viselem/viseljük,hogy már több mint egy éve nem aludtunk át egy éjszakát sem...

2012. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szia! 20 éves vagyok, párom 30. 7 Éve vagyunk együtt, külön kertes lakás, én érettségit végeztem(de még szeretnék munkaügyin valamit)...Páromnak 9 éve van munkahelye...nagyon jól megvagyunk, pont kijövünk..kedvesem reggel hattól este 10-ig dolgozik...segítségem lenne, de mondtam, hogy köszönöm ne kell. A kislányom most lesz egy éves, egy angyal, mindent megtudok csinálni mellette(főzés, takarítás..). Mindenkinek vannak rossz napjai így nekem is...fizikailag remekül vagyok a szülést követően simán hazasétáltam volna szívem szerint.... Szóval nagyon jól bírjuk!:) Szia!
2012. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Gratulálok a sok 20 év körüli fiatal Anyukának! Némi megnyugtatást kaptam a soraitoktól.Főleg az utolsó Válaszadótól!:) De eleve Mindenkitől,mert látom mindenhol megoldják valahogy jól.

(A 21-es Válaszoló elírta,vagy valóban Ő lenne itt aki a legfiatalabban lett Anyuka?:))

Egyébként Kedves Kérdező,nem tudok válaszolni a kérdésedre,mert Én is kb ott tartok,mint Te!:) Szóval akár diskurálhatunk is,ha gondolod.:)

2012. dec. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!