Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki aludt együtt a babával egy...

Ki aludt együtt a babával egy szobában? És mikor hagyott ezzel fel?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hetes és amióta hazahoztuk a kórházból én vele alszom egy szobában, ő a kiságyában én meg a saját ágyamban. Másnál is volt így? Túl aggódó vagyok, ezért alszom vele, viszont jó lenne a férjem mellett is lenni, aludni. Jó tanácsok?
2012. dec. 10. 22:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
14 hónapos, és még az ágyunk mellett alszik az ágyában. Már nem szopik, de sokszor felvan éjjel.
2012. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, engem is lepontoztak, hogy 5 hónapos kora óta nem alszunk együtt... Én már rég nem foglalkozom a pontozásokkal, általában nincs bennük logika :)
2012. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ mindenkinek :) Igen, van légzésfigyelőnk, meg bébiőrünk is, de ennek ellenére is vele alszom, nyugodtabb vagyok, ha látom és hallom, h minden okés vele. Ráadásul hasfájós is lett, úgyhogy sokat kell pátyolgatni. Egy darabig még itt alszok vele, de lassan lassan vissza szeretnék kerülni a férjem mellé....
2012. dec. 12. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!