Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik, mit csinálok...

Miért nem alszik, mit csinálok rosszul? Már nagyon fáradt vagyok.

Figyelt kérdés

3hónapos múlt a lányom ,és egy hete katasztrofálisak az éjszakánik.

Este 8kor elalszik és rendszerint 11 után kezdi az ébredést másfél két óránként. Tejem van bőven, nem értem miért csinálja.

Próbáltam ringatni, simogatni, zenélő körforgót is,de semmi nem segít,csak a cici.

Este is kelt 11kor, fél1 után, 3 előtt, fél5kor, 6 után, és végül 8kor ébredt. Nagyon nagyon fáradt vagyok, és nem tudom mi segítene:(:(


2012. dec. 11. 14:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

hm..hm..

lehet korai de én bizony a fogzásra tippelek...

2012. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi is ebben a cipőben járunk, csak 5 hónapos a Kisfiam és születése óta így alszik. Nálunk nem segített még semmi. Külön szobában alszik, próbáltuk egy szobába, próbáltuk egy ágyban, visszaaltatva kézben, ágyban, pihenőszékben, hintában, hason, háton, oldalt, evéssel, evés nélkül, csak vízzel, cumival, cumi nélkül, sötétben, éjszakai fénnyel, világosban, csendben, zenével, homeopátiás golyóval, homeopátiás kúppal, orvos által felírt lázcsillapító kúppal, azért, hogy néhány éjszakán átsegítse, és majd hozzászokik, hogy aludjon, de nem hatot semmit, hagytuk kicsit sírni, hátha megnyugszik egyedül és leszokik erről. Még semminek nem volt hatása. Van, hogy 10 percenként be kell hozzá menni és iszonyatosan kimerítő. Este 8-kor fekszik, reggel 6-kor már teljesen felkel és egész nap összesen kétszer 30 percet alszik. Maximálisan átérzem a helyzeted, borzasztóan kimerítő. Én még nem jöttem rá a megoldásra, de engem is érdekelne mi az, ami segíthet...
2012. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 6 hónapos, 5 hónapos koráig 7-kor elaludt, majd 2 körül és 6 körül kelt szopizni. Ezt már tök jól megszoktuk. Majd nálunk is elkezdődött ez a sok ébredés... és még mindig tart, bár valamivel jobb lett a helyzet, hogy együtt alszunk 2 hete. Így már nem vagyok zombi, de sajnos csak cicivel hajlandó visszaaludni, pedig nem lógott rajtam ezelőtt sose. Nappal nem kér többet cicit. Cumit próbáltam, de nem kell neki. Azt olvastam erről, hogy a fogzáson kívül, szeparációs szorongás miatt is lehet ez. Felébred a baba, hogy ellenőrizze anyu ott van-e a közelben... Nálunk egyenlőre az együtt alvás ami bejött.
2012. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

NEm kezdett el forogni esetleg a lányod?

HOgyan alszotok?

A melledet milyen váltásban adod?

A fáradtságra jó lehet ha napközben Te is alszol, amikor ő. Bár ez nem helyettesíti az éjszakai alvást de "életmentő" lehet.

2012. dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is mozgásfejlődésre tippelek. Illetve ez egy fejlődési ugrás, ami ugye 6 hetesen, 3 hósan és 6 hósan van, amikor tejet szaporít magának a baba. (nappal nem kéri többször a cicit?)
2012. dec. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az én 3 hónaposom is ezt csinálja. 2 dologra gondolok, az egyik a tejszaporítás, ami rá is fért már, mert újabban csak 6-7dkg hízott/hét. A másik a hasfájás, mert pukigondjai vannak pár hetes kora óta. Sokszor ébred úgy, hogy feltolja a fenekét, húzza a lábát (hason alszik), és üvöltve sír, mintha valami fájna. De ezzel a második dologgal az nem stimmel, hogy a pukigondok miért súlyosbodtak volna??
2012. dec. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
utolsó, akár a lányomról írná, ő is ugyanezt csinálja
2012. dec. 13. 17:37
 8/15 anonim ***** válasza:
Mit adsz neki puffadásra, én espumisant szoktam, és próbáltam infacolt is, de nem nagyon használtak.
2012. dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Már tejet sem iszok, hátha arra érzékeny, de még csak egy hete hagytam abba. Éjszaka, ha megébred kb. 10-20 perc szopi után visszaalszik, és mindig a másik mellet adom neki. De 1-2 napja nappal sem alszik amúgy. Régebben ha megébredt, csak pukizott egy jóízűt és visszaaludt, de már nem bír.
2012. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egy szobában alszotok?

Nálunk csak ez volt a probléma, amikor a férjem különköltöztetett minket, akkor lett minden álom...

Én zavartam, nem volt semmimás baj...

2012. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!