Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik, mit csinálok...

Miért nem alszik, mit csinálok rosszul? Már nagyon fáradt vagyok.

Figyelt kérdés

3hónapos múlt a lányom ,és egy hete katasztrofálisak az éjszakánik.

Este 8kor elalszik és rendszerint 11 után kezdi az ébredést másfél két óránként. Tejem van bőven, nem értem miért csinálja.

Próbáltam ringatni, simogatni, zenélő körforgót is,de semmi nem segít,csak a cici.

Este is kelt 11kor, fél1 után, 3 előtt, fél5kor, 6 után, és végül 8kor ébredt. Nagyon nagyon fáradt vagyok, és nem tudom mi segítene:(:(


2012. dec. 11. 14:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ezt csinálja. Nem tudom,mert nem jöttem még rá hogy mi zavarja, de óránként ébred éjfél után (kb 3 hete,tehát 3 hós kora óta). Már vettünk párásítót, próbáltam h melegebb szobábn legyen, hidegebb szobában, betakarva takaróba, vagy csak hálózsákba, vagy hogy hideg neki a kókuszmatrac, így tettem alá plédet, kivettem... ahh ezer félét, de semmi sem segít, sztem valahol már zavarják a fogcsírák :(
2012. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 hónapja tart a gyakori ébredés! Most 8,5 hónapos! 4 hónapig csak 2X kelt enni éjjel! Mára már HULLA vagyok! MINDENT próbáltam már, a sírni hagyáson kívül, de semmi nem használ! Van, hogy óránként ébred, van, hogy 2-3 órát alszik egyhuzamban (ez ritka). Legtöbbször cicin alszik csak vissza, de van, hogy elég a hátsimi vagy hogy ölbe veszem és dúdolok halkan! Arra számítok, ha teljesen elhagyjuk a szoptatást akkor fog javulni a helyzet! Már alig várom, mert nagyon ki vagyok merülve!
2012. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nincs melege? nalunk is volt ilyen es a lepedo anyaga nem tetszett, pedig ezen aludt futesszezon elott is, megis amikor ment a futes a szobaban melegebb lett, neki meg nem tetszett a lepedo, lecsereltuk egy teljesen cernara azonnal javult a helyzet. De lehet fogacska is, vagy kezdodo mozgasfejlodes, vagy pocakgond.Ha ketoran belul ujra eszik, akkor probald ugyanazt a melled adni, hatha az a baj, hogy nem jut a zsiros tejhez, igy korabban megebred
2012. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is így "aludt" a lányom,2-3 óránként minden áldott éjjel felébredt.Csak cicivel lehetett visszaaltatni.Többször feltettem a kérdést itt is,hogy mit csináljak,de semmi nem segített.Fel is adtam a próbálkozást,gyorsan megszoptattam aztán alvás.14 hónapos korában telt be a pohár,akkor elválasztottam,azóta este 8-tól reggel 8-ig durmol.Türelem...Mindig arra gondoltam,hogy ezt a pár hónapot csak kibírom rendes alvás nélkül :)
2012. dec. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Az espumisan nem használt, az infacoltól megszünt a sok puki ugyan, viszont miután elkezdtem adni 6 napig nem volt széklete, így abbahagytuk:(


Külön szobában van,de a zaj nem zavarja,van egy két éves nővére,aki szokott zajongani, és a kicsi is sokkal jobban alzik, ha motoszkálás, hang van körülötte. Mára annyit javult a helyzet,hogy csak 3szor kel

2012. dec. 14. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!