Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehetne leszoktatni 6...

Hogy lehetne leszoktatni 6 hetes babámat arról, hogy hason fekve folyton a fejét forgassa egyik oldalról a másikra?

Figyelt kérdés
Aludni sem tud, mert ha hasra teszem mindig ezt csinálja. Csak akkor tudom hason letenni amikor már eleve félig alszik. De ha meg nem hason teszem le akkor nem tud sokáig aludni, hasfájós és egyértelműen jót tesz neki a hason fekvés.
2012. dec. 11. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki h tudja már a fejét átforditani.miért kéne leszoktatni?
2012. dec. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert emiatt nem tud elaludni, és csak hason tud mélyen aludni. Egy kínszenvedés így az altatás, és kb napi 2x1 órát tud egybefüggően aludni, ami 6 hetesen baromi kevés.
2012. dec. 11. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki.az én babám utál hason lenni.:( nem forgatja a fejéét csak ordít.
2012. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én babám is nagyon keservesen hasfájós volt, napközben 1 hétig mindennap 30(!!) percet aludt, ami nagyon kevés. Most 4 hónapos, hason alszik mindig, mert háton 1 órát képes aludni, majd felveri magát. Ő a mai napig ha álmos, ha nem, nem tud hason elaludni, csak úgy, ha előszőr a hátán elalszik, majd mikor már rendesen alszik, hasra fordítom, fel sem ébred. Mindig úgy csinálom, hogy 8-9 fele megy aludni, elalszik és rá fél órára átfordítom. Éjszaka már nincs gond, ha megébred, egyből visszaalszik hason. Nem tudom, talán beválhat nálatok is.
2012. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így altatja magát.
2012. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért baj ha forditja a fejét fel alá?!A lányom is ezt csinálja és igy fordul el össze vissza az ágyában.2hónapos.Simán keresi a helyét,hogy hogy kényelmes neki.
2012. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért nem tud aludni a babád, mert forgatja a fejét, hanem azért forgatja a fejét, mert nem tud elaludni. Ezzel "altatja magát". Az én kisfiam 6 hónapos és alkalmanként még mindig csinálja. fektesd úgy ahogy szívesen alszik és kb. 20 perc múlva forditsd a hasára. A hasonaltatást egyébként nem ajánlják a bölcsőhalál miatt, mert ha esetleg bukik, vissza szívhatja és elzárhatja a légutakat. Vagy például az én babám, ha hasra fordul, sokszor belefefordítja a fejét a matracrba, attól félek, hogy nem kap rendesen levegőt. Próbáltad már a babádat az oldalára fektetve altatni?
2012. dec. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. van légzésfigyelőnk, úgyhogy nem félek a bölcsőhaláltól, a hason fekvésnél legalább rendesen tud büfizni-pukizni ha épp rájön, hanyatt nem. Oldalt meg hiába rakom le, két másodperc alatt hanyattvágja magát, akkor is ha kitámasztom.
2012. dec. 12. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!