Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igy Jártam? Ennyit ér a bizalom?

Igy Jártam? Ennyit ér a bizalom?

Figyelt kérdés
kb 1 hónapja ide irt egy hölgy,hogy huzatot keres az autóülésére,mert varnának neki egyett,csak mintára kéne és isszaküldi.Nekem van, és nem is használjuk,irtam utalja el a póstaköltséget,és már küldöm is.Jó ideig semmi,majd irt,hogy sűrgösen kéne a huzat,de nem akar kétszer vizetni a póstaköltségért,igy egybe elküldi nekem póstán.Belementem,és ajánlva elküldtem neki a csomit,de a pénzt azóta sem láttam,irtam neki de még csak nem is válaszol.Nem az a 650 ft,hanem a becsület,és a jószándék veszett el.Biztos olvassa ő is.én szégyenleném magam.Ti ne járjatok igy.Nem mindenki ilyen jó szándékú aki annak mutassa magát.
2009. aug. 21. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Na szép mondhatom!Pofátlan,hálátlan egy ember ez!Én úgy küldeném el,hogy akkor fizesse ki amikor megérkezik,de ha nem akkor menjen vissza a feladónak ha nem rendezi!Na én ezért nem bízok senkiben!Sajnos vannak ilyen emberek.Szomorú...Sajnállak érte,Te csak jót akartál...De ennél több öröme ne legyen ezekután!
2009. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Mutatja, nem mutassa. A mutassa az felszólító módban van.
2009. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem meg nem ezt a kérdést tette fel a kérdező,hogy hogyan kell írni helyesen a mutatja vagy mutassa szót,nemde?Ha Te ilyen okos vagy,akkor menj abba a kategóriába ahol a helyesírással "foglalkoznak".
2009. aug. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Ez nem is kérdés volt!
2009. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Háát igen így legyen valaki segítőkész .... tudod legyen vele boldog, és ahányszor ránéz számoljon el a lelkiismeretével.

A második hozzászólónak (a Helyesírónak) meg annyit: sajnálom, hogy neked ebből a szövegből csak ennyi "jött le":(

2009. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen,tényleg jót akartam,de nem sajnáltatom magam,mert az a 600 nem vág földhöz,csak biztos olvassa ő is.A helyesírásra meg nem figyeltem,de igaza van a kis nyelvtanárunknak.bocs.
2009. aug. 21. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!