Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell öltöztetni egy 4...

Hogyan kell öltöztetni egy 4 hetes babát? nem tudom jól csinálom-e.

Figyelt kérdés

van rajta egy ujjatlan body,erre rá egy pulóver nadrág zokni.

és akkor rá a sapka,bundazsák,bele a kocsiba

és még erre egy nagy pléd,+még a az a védőzsák vagy mi ami alapból van a babakocsin hogy ne fújjon be a szél.


jó ez így? amikor leöltöztetem mindig meleg mindene..



2012. dec. 13. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ha nem hideg a tarkója,akkor jó.Én lányomra hosszú ujju bodyt adok,rá egy hosszu pólót és kardigánt,majd zsák és pléd meg takaró.de neki mindene vékonyabbacska,a a zsák is.viszont ha kendőbe viszem,akkor 3hosszu és a zsák és ennyi,mert én is melegitem őt.neki a kezei hidegek mindig,de sehol máshol nem.
2012. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Én is így öltöztetem pici babámat, csak én a rugi alá hosszú ujjú bodyt adok..
2012. dec. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi,.azt hittem nem jó.

neki izzad a kis orra ha hosszú bodyt adnék rá

amúgy kisfiú és már több mint 4 kiló kis zabagép, szóval fűti a kis sonkája :))

2012. dec. 13. 10:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a 9 hósomra, hosszú ujjú bodyt adok, arra póló, arra pulcsi és úgy az overáll. Mondjuk Ő már ül a babakocsiban és nincs rajta lábzsák. Én alaposan felöltöztetem. Szerintem azért harisnya nem ártana, röpködnek a mínuszok, Ő meg csak egy négy hetes. Szóval én biztos rétegesebben öltöztetném ilyen mínuszokban.
2012. dec. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én is gondoltam a harisnyára azt adok rá úgy gondoltam.
2012. dec. 13. 11:15
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem ez teljesen elég, esetleg pulcsi-nadrág-zokni helyett adhatsz rá egy jó meleg plüss rugit, így biztos nem csúszik fel a nadrág szára, vagy nem csúszik ki a pulcsi a nadrág derekából.

Ujjatlan body helyett esetleg rövid ujjút, ha nagyon hideg van hosszú ujjút ajánlanék.

Pléddel alul felül betakarnám (mintha pólyába lenne).

2012. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyuka! Ne haragudj, de te nem vagy százas, ha azt hiszed, hogy a gyereket fűti a kis sonkája! Meg akkor sem, ha ebben a mínuszban csak zoknit adsz rá, meg ujjatlan bodyt. Ha már kérded, nem, nem jó, ahogy ebben a hidegben öltözteted.
2012. dec. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi utolsó,még ha lehetett volna más hangnemben is írni.
2012. dec. 13. 13:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem akartalak megbántani. Bocsánat! De akkor is öltöztesd fel jobban. Szerintem rövid ujjú body meg zokni nemelég neki ebben a hidegben.
2012. dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!