Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek 6 hónapos...

Anyukák, akiknek 6 hónapos körüli babája van, visszanyertétek már a szülés előtti súlyotok, alakotok?

Figyelt kérdés
Mennyiről indultatok és mennyivel mentetek szülni? Most hogy álltok? Ha annyi vagytok, mint korábban, tornáztatok vagy fogyóztatok? Más is írhat, akinek kisebb vagy nagyobb babája van. :)
2012. dec. 13. 22:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem. Én az a típus vagyok, aki a terhesség alatt alig, de szoptatás után hízik. Babám 6 hónapos, most kezdtünk kóstolgatni, majd ha valamelyik kaját ki tudjuk váltani, akkor jobban belefogok a diétázásba.
2012. dec. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én szerencsés voltam, mert a 6 hetes kontrollra nagyjából már visszanyertem a szülés előtti alakom. De valószínűleg én ilyen géneket örököltem, különösebben nem csináltam semmit ennek érdekében... De vannak olyanok is (és igazából ez a jellemzőbb) hogy még hónapokkal-évekkel szülés után sem szerezték vissza az alakjukat.

Kitartás! :)

2012. dec. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem tudtam szoptatni es ettol kiborultam es szules utan par hettel mar olyan voltam mint elotte. Amugy is nagyon keveset hiztam.
2012. dec. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79 kg voltam, mikor szülni mentem, ennek 6 hónapja.Most vagyok 63 kg.Pont jó, bár hasra majd gyúrnom kell.A szülés után pár héttel már én is vissza kaptam az alakom.
2012. dec. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szia én csak 9 kg híztam a lánykámmal,80 kg val mentem szülni,mos vagyok 73kg,5 hós a lányom!Nem fogyóztam nincs nagyon étvágyam,alig eszem!
2012. dec. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Annyival jöttem ki szülés után a kórházból amennyivel terhes lettem, a cukor miatt diétán voltam a 24. héttől így összesen 6 kg-ot híztam a terhesség alatt. A nadrágjaim viszont csak a babám 2 hónapos korában jöttek fel rám újra, addigra állt vissza a csípőm.
2012. dec. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én mindig duci voltam, kb. 60 kg-mal indultam, szülés után voltam 65, szoptatás alatt lettem 70, viszont mikor abbahagytam a szoptatást és elindult a gyerekem 16 hósan, pár hónap alatt lefogytam, és most 50 kg vagyok. Akkor nem fogyóztam, csak kevés időm volt enni és napi 2x3 órát jártam játszótérre. Ősz óta a gyerek már bölcsis, de - most már tudatosan - tartom továbbra is a súlyomat.
2012. dec. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58 kg-val lettem terhes,82-vel mentem szülni.:-/(171cm)5 hónapos a kisfiam.most 60 kg vagyok.napi 40 percet Rubint Rékázok,és odafigyelek a Ch bevitelre.A mellem már soha nem lesz a régi,de ez legyen a lgenagyobb problémám!És Te hogy állsz?:-)
2012. dec. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én 13 kg-t híztam és a kórházból úgy jöttem ki, hogy 1 kg maradt rajtam. 2 héttel a szülés után ugyanúgy néztem ki, mint a terhesség előtt. DE! Ez azt jelenti, hogy visszafogytam 82-re, tehát lehet, hogy Te így is csinosabb vagy, mint én.
2012. dec. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia!69 kg-mal kezdtem a terheségem,szülni 83 kg-mal mentem.Nagyon nehezen indultak meg a kilók,most 9 hónapos a lányom,még szopik naponta 4-5 alkalommal,jelenleg 70 kg-ot mutat a mérleg.Nem diétázok,nem fogyózok,de sokat mozgok,naponta 8 km-rt biciklizek.A hasamban sajnos szétmentek az izmok,nagyon csúnyán néz ki,elég nagy maradt,a dokim szerint max.plasztikával lehet helyrehozni,mindkét lányom az én 158 centimhez képes nagy volt(4330 illetve 4050gramosak). egyébként a hasamat leszámítva ugyanolyan az alakom,minden ruhámat fel tudom venni,amiket szülés előtt hordtam.Csak a nadrágokat kellett csípőfazonra lecserélni....Nagyon szeretnék valamit tenni a hasammal is,próbálok tornázni most már,illetve odafigyelek a szénhidrát-bevitelre is.Hátha sikerül valamit jacvítani a külsőmön,mert rettentően zavar,hogy kismamának néznek..:-(Ha valakinek van valami jó ötelete erre a problémára,szívesen veszem én is:-)
2012. dec. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!