Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart meg ez a visitos,...

Meddig tart meg ez a visitos, kiabalos idoszak?

Figyelt kérdés
8 es fel honapos a fiam es elvezi,h van hangja,ezert nagyon eles hangon visitozik egesz nap. Csodalom, h a szomszedok meg nem panaszkodtak, mert napi szinten mar nagyon "faraszto" lehet nekik is. Nekem is megfajdult a fejem az egesz napos kiabalastol. Lassan mar 1 honapja tart. Mikor jonnek mar az aranyos "babahangok"? Vagy valami baj lehet a kisfiammal?
2009. aug. 22. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 14 hónapos és még mindig van hogy rájön a kiabálhatnék, tiszta vicces ilyenkor.
2009. aug. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 15 hós,és ha rájön,úgy visít,mint akit nyúznak!Általában én is vihogok rajta,mert nagyon mókás,de a múltkor a gyógyszertárban,előtte pedig a rendelőben csinálta...na,az érdekes volt.
2009. aug. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az aranyos gügyögés, akkor következik mikor elkezd beszélgetni, addig marad a sikongatás. A gyerekkel semmi baj sincs, csak még nem érzékeli a saját hangerejét.
2009. aug. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


17 hós a fiam, és a mai napig visong. Mintha a magas c-t vágná ki:)

Fülsiketítő, az biztos, de én imádom, mikor sikongat, kiabál:)


Semmi baja nincs a babádnak, egyszerűen élvezi a saját hangját. Nyugi, lesz még ennél különlegesebb is :P

2009. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!