Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babátokat fürdetitek...

Újszülött babátokat fürdetitek minden nap? Mikor fürdettek (reggel-este)?

Figyelt kérdés
Már mindent olvastam pro és kontra a témában, szeretném tudni, ti mit gondoltok, hogyan csináljátok?! Én minden este megfürdettem eddig (3 hetes).
2012. dec. 15. 18:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
5 hós a kisfiam, 3 naponta fürdetem, minden este kap tisszta ruhát.
2012. dec. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igyekszem minden este fürdetni, de ha valami miatt nem jön össze, nem dőlök a kardomba. Általában azért összejön. Nálunk az időpont kitolódott este 8 utánra, mert mindig a fürdés után alszik két nagyot (egy rövid kajálással). Korábban 6 körül fürdettem, de akkor katasztrófa volt az éjszakám mert a két nagy alvásából egyet buktam (úgysem megyek 10-11 előtt aludni). Mióta ilyen későn fürdetem, tudok aludni napi 6-8 órát.
2012. dec. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én több helyen is olvastam, hogy nem kell minden nap. Nekünk is van, hogy kimarad egy-egy nap. Semmi baja sem lesz, a nedves törlőkendő lehozza, amit le kell, izzadni meg nem hinném, hogy izzad, sajna nincs nálunk olyan nagy meleg mostanság.
2013. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én babám 3 hónapos.Minden nap fürdetem,bár egyszer-kétszer nálunk is már kimaradt,de minden nap szoktam 6-7 között ahogy kijön az evéstől függően,evés előtt pancsi.Én azt hallottam,hogy fontos ez a rendszer és persze nem azért mert olyan koszos lenne egy baba,hanem,hogy meg tudja különböztetni a reggelt és estét.
2013. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!