Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik a franciaágyban altatják...

Akik a franciaágyban altatják a babát maguk mellett/között: milyen széles az ágyatok? Ha a szélén van a baba, raktok rá leesésgátlót?

Figyelt kérdés

Mert nálunk az van, hogy mivel sokat szopik, ott altatom már egy ideje, hogy én is tudjak pihenni, és minden második szopinál az ágy szélén hagyom, úgyis az a cici lesz a következő, de félek, hogy nemsokára elkezd forgolódni, és akkor kell majd valami leesésgátló.

Ki hogy csinálja?



2012. dec. 16. 13:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10. válaszoló tippje szuper megoldás. Esetleg toljátok az ágyat a falhoz, akkor nem tud leesni.

Vagy azt is csinálhatod, hogy nem a babát rakosgatod, hanem te fordulsz úgy, hogy egyszer az "alsó", másszor a "felső" cicidből szoptatsz, így ő maradhat középen, csak te fordulsz vagy az oldaladra, vagy félig hasra. Én legalábbis így szoptatok.

2012. dec. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 xStefix ***** válasza:

Folyamatosan középen altatni kockázatosabb, ha apa nem érzi annyira a picit.

Toljátok a falig az ágyat vagy akkor leesésgátló.


Mi is családi ágyazunk, de nekünk sarokgarnitúránk van, így nem kell oldalra semmi. Amikor pedig apa oldalára kerül, mögötte hagyom a kispárnáját. Ha apa közelebb jön, érzi a párnát és visszamegy. Mondjuk ő éberen alszik meg megszokta már, a nagy is velünk aludt.

2012. dec. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, sajnos az ágy mellett ajtó van, így se falhoz tolni se a babaágyat odahúzni nem tudom, de már odaaplikáltam egy leesésgátlót...
2012. dec. 19. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!