Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor fázik vagy melege...

Most akkor fázik vagy melege van a 9 hetesemnek?

Figyelt kérdés

A felső teste nyirkos,szóval ott tuti nem fázik,de a lába és a lábfeje hideg. Ha betakarom nem tetszik neki.

Egy body és egy rugiba van itthon mindig ,mivel 25 fok van és így is sokszor melege van. Vagy alulról adjak még rá valamit?


2012. dec. 17. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
25 fokban bőven elég ennyi ruha rá. Ha a tarkója nem hideg, akkor nem fázik. Ha nem izzad bele a ruhájába, akkor szerintem melege sincs.
2012. dec. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

melege van


ha izzadsz akkor a testedet hűtőd vele vagyis lehűl hideg lesz a testrészed


megjegyzés : nálunk soha nem volt 21-22 foknál melegebb de body+rugiban simán elvoltak)

2012. dec. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudok mit csinálni,panel meleg :( hiába van levéve a fűtés mégis ,gondolom a szomszéd lakások felmelegítik a mienket is.
2012. dec. 17. 16:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a kisbabák végtagjai mindig hidegek!az én fiam júliusban született 42 fokban,és jég hideg volt a keze,az arcán meg csorgott az izzadság.
2012. dec. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Melege van, ne a kezét nézd, ott minden babának hideg, az a jó.

Nálunk is kb ilyen hőmérséklet van, bár az enyém már fél éves, de rövidujjú body és hosszú nadrágba van vagy hosszúujjú body, de akkor kb 24 fok van itt bent, szóval nem adok rugit rá. Én az ujjatlant szeretem, mert azt tudom rövidujjúval is, de a mellkasnál mégis dupla réteg van, mert már mászik kúszik és van, hgoy a parkettára téved :). Ha rugit is adsz rá akkor végülis dupla réteg van felül, meleg neki nagyon. Főleg ha majd kicsit mozog is(fordul, kinyomja magát stb), akkor pláne melege lesz.

2012. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok

sőt éjszakára nem is paplannal takarom be, hanem ilyen baba szőrős takaróval wellsoft vagy mi a neve. Akkor is rövid body, de akkor vékonyabb hosszú nadrág.

Nem jó a babának a nagyom meleg, növeli a bölcsőhalál kockázatát.

2012. dec. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,főleg neked kedves utolsó ,sokat segítettél.
2012. dec. 17. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!