Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Stokke babakocsi vagy Maxi-Cos...

Stokke babakocsi vagy Maxi-Cosi Mura 4? Véleményeket róla aki esetleg használja/ta?

Figyelt kérdés
Mind a kettő nagyon tetszik , és meg is tehetjük , hogy megvegyük , csak nem tudom , hogy melyiket válasszam ! Kislányunk első gyerek ! Előre is köszönöm

2012. dec. 18. 12:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekünk Stokke van,nagyon szeretjük.nagyon könnyen tolható,csak terepre nem való.
2012. dec. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

6-s vagyok.


még annyit hogy stokkével tuti megnéznek mindenhol.

Amit ismerek hasonló kocsi az a quinny-nek buzz-a na az instabil. hiába csináltak nagy kerekeket neki hátra, de egy útpatkán felmenni is instabil. és most egy noném babakocsit toltam (barátnömé) neki is ilyen mint a stokke és buzz, hogy középpen össze nött, és neki is iszonyat instabil, féltem ha a kislányom bele kapaszkodik akkor feldöl a kocsi.

2012. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%

A sotkke ba nem fér bele 1,5 éves kora után a gyerek, a murába igen.

Azért egy gyerek 3 éves koráig használ egy kocsit, ezt vedd figyelembe!

A másik, ha szeretnétek 1-2 éven belül tesót, akkor ugye stokeba bele kell emelned a babát, míg a murába maga is bele tud ülni, mászni!


Nézzétek még meg a quinny buzzt, az is nagyon jó kocsi,vagy a bugaboo!


Én ez a 4 között vaciláltam, quinny lett, be is vált nagyon!

2012. dec. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó !

Igen a stokkenak ezek a hátrányai , és mindenképpen szeretnénk kis tesót ! Szerintem maradunk a maxi-cosinál , de megnézzem a bugaboot is !

2012. dec. 18. 14:18
 15/19 anonim ***** válasza:

6-s vagyok.


utolsó ötletén jött.


mi nézegettük a bugaboot és elvetettük, de már bánom.

bugaboo 9 kiló mindennel együtt, a kombi kocsik közül a legkönnyebb. ezt nem kell 1 évesen kiskocsira lecserélned. olyan szuper tartozékok vannak hozzá mint pl a nap elöke, amin kilát a bab de nem süt be a nap.


sajnálom hogy nem azt vettünk, pedig elégedett vagyok a teutonia kocsinkkal.


ja es ha lesz teso megtehetitek a bugaboo val hogy vesztek hozzá egy tesó kocsi vázat csak.

2012. dec. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ez nagyon jó ,és nagyon tetszik ! Esetleg valami más vélemény róla ?
2012. dec. 18. 20:58
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia :)

Nem tudom h aktualis e meg a valaszom de azert leirnam h nekunk is stokke van a picurkam most ket honapos.a babakocsi nagyon szuper konnyen tolhato allithato szallithato.a mozeskosar eleg nagy kenyelmesen elfer benne pedig igy ket honaposan het es fel kg tehat nem pici a fiacskam :) a babakocsihoz valo bjndazsakot kezdjuk kinoni pedig az is nagyon szuper.

En csak ajanlani tudom...mutatos is meno is kenyelmes a gyereknek.

En meg azert is szeretem mert magasan van benne a baba mikor kint vagyunk nem a foldon tolom...nem kozvetlen a kocsik szagat szivja be stb...

Szoval ha megtehetitek vegyetek meg.

Jah es nekem masodik gyerkocom az elsonel masik babbakocsit hasznaltam es en nem hasznaltam a gyerek 3 eves koraig...nem is szerette ha toltam inkabb setalni akart.meg kulonben is 3 evesen mar mas fajta babakocsit hasznal az ember igy is ugy is...

2013. febr. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
57%
Hát azt hiszem kaptál néhány téves infót... nekem a majdnem 2 éves lánykámnak stokke kocsija van és hiába picit pufi bőven belefér. Szerintem még én is beleférnék a kocsijába. Megdöbbentően nagy! Van egy quinny zax xtránk is ha utazni kell mert szerintem hiába a repcsis táska arra nem való... Na összehasonlítani a quinny ülésével a stokke ülését hát hatalmas a stokke ülése. Ami jó, hogy könnyen dönthető az ülés mindkét irányba feltéve. Sokan azt hiszik csak szemből dönthető ami nem igaz. A magassága állítható! Tehát ez arra jó, hogy úgy állítsd be ahogyan neked jó. Így nem kell se feljebb se lejjebb hajolgatni a babáddal. Van hozzá testvérfellépő is. Viszont megmondom őszintén aki ezt a típust veszi az nyilván nem gyalog közlekedik vagy tömegközlekedéssel... Szóval arra való a stokke babakocsi, hogy a bevásárlóközpontban kényelmesen tudd tolni, hogy a kávézónál a magassága miatt oda tudd tolni az asztalhoz a kicsit mintha etetőszékben lenne, hogy a parkokban kimondottan sétálgattok akkor megtehesd. Viszont összecsukni én utálom (a lépcsöző funkciónál egyszerre két gombot kell nyomni-húzni ami nekem századjára sikerült úgy megnyomnom ahogyan kell...) Összességében egy szuper kocsi! Szerintem a maxicosihoz hasonlítani csúfolódás... Ha a mindennapjaitok alkalmával sokat jártok gyerkőccel együtt étterembe akkor ez kifejezetten a nektek való. Szerintem ez alapból így is van kitalálva.
2013. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A Stokke Xplory-ba simán belefér a gyerek 13-14 kilóig, 3 éves koráig. A Stokke Crusi meg 15 kilóra van maximálva...

Mindkét babakocsi nagyon masszív, és egy álom tolni.

Az ára kompletten 340 ezer, de a Brendonban le van árazva(..), külföldön valamivel olcsóbb.

2013. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!