Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbaba mellett -főleg, ahol...

Kisbaba mellett -főleg, ahol kettő picurka is van, van energiátok a házaséletre?

Figyelt kérdés
Két picikém van, egy kilenc hónapos és egy két éves. Férjemmel egyre jobban távolodunk el egymástól. Szerinte ez a kisgyermekes korszak nem a szerelemről és kettőnk kapcsolatáról kell, hogy szóljon. Kétségbe vagyok esve, érzelmileg nagyon egyedül érzem magam..
2012. dec. 18. 15:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
52%
Nekünk 2 hónapos a kislányunk és szerencsére minden rendben van köztünk. Egész héten egyedül vagyok otthon a lányunkkal, éjszakánként 2-3 alkalommal kel enni. A párom messze dolgozik, csak hétvégén van velünk, de olyankor mindenben segít és este már alig várjuk, hogy a kicsi lány elaludjon és végre együtt lehessünk. Mi a 6 hetet se bírtuk ki, én a 4. héten már a falat kapartam, mivel akkor már 2 hónapja nem lehettünk együtt, mert engem befektettek a kórházba. Nem mondom, hogy nem vagyok fáradt, de a páromra mindig van energiám és szükségem is van rá. Így teljes az életünk.
2013. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
0%
Én még csak a 36. hétnél járok, de a férjem időről időre felhozza a témát, hogy csinálhatnánk valami lepedőmutatványt. Bevallom semmi kedvem hozzá. Alig tudok mozdulni a nagy hasamtól meg nekem nem megy a lazulás, hogy van valaki a hasamban. A pénzügyi és más jellegű problémák is megsokasodtak és nem tud kikapcsolni az agyam. Próbáltam elmondani neki mit érzek, pl hogy már depressziós is lettem. (pl azért is, mert folyton itthon vagyok, ő időközönként elmegy haverokkal, de velem meg több hónapja sehova... reakció: akkor társasjátékozzunk?) Pár percig érdekli a dolog, aztán ugyanazt csinálja mint előtte.
2013. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 xStefix ***** válasza:

Alexa lehet, hogy hülye ötlet, de (ha a párod komolyan erre gondolt) miért nem játszotok tényleg? Hidd el, ha jó a játék, nagyon tudja élvezni az ember. Én pl. anno az exemmel egy csomót kártyáztam. Mondjuk ettől még szétmentünk később:), de maga a közös program, akármit is takar, mindenképp segíthet!

Azt is elmondtad neki, hogy konkrétan mit szeretnél vele csinálni? Mert én legalábbis, ahogy egyre többet vagyok férjnél:), egyre inkább azt látom, hogy a férfiak nem tudnak azzal mit kezdeni, hogy "szeretnék többet lenni veled" vagy "foglalkozz többet a lelkemmel". Pf. Nekik konkrét, kézzelfogható dolgok, ötletek kellenek, nem tudnak mit kezdeni az elvont problémákkal

.

Próbálj vele beszélni erről, mert fontos, hogy lássátok, ki min megy most keresztül. Ez az időszak, és főleg, ami ezután jön, rengeteg dolgot meg fog változtatni köztetek, bennetek. Egy csomó minden változik, az értékrendetek átalakul, új szerepeket vesztek fel, szóval ne hanyagoljátok el egymást, szóban sem.

Nagyon nehéz onnan visszadolgozni egy kapcsolatot, amikor már érezhetően távol vagy a másiktól, hidd el. :(

2013. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!