Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez vajon hiszti volt?

Ez vajon hiszti volt?

Figyelt kérdés
2 és fél hós babám elkezdett ordítani.Tápszer nem kellett, víz, cumi nem kellett.Ültem az ágyon és úgy tettem az ölembe és ordított.Tudtam h álmos de már előtte próbáltam altatni és még cicivel sem aludt el.Úgyh csak sírt és sírt én meg már kétségbe estem h mi lehet vele.Aztán felálltam felvettem a vállamra mint amikor büfiztetni szoktam és nyomban elhallgatott, elkezdett nézelődni.Kb 2 perc után letettem a játszószőnyegére, csendben maradt és magától elaludt.Ez hiszti volt vagy csak már nagyon álmos volt?Nem tudom hogy hisztizik egy baba mert még ilyen nem történt.Csak akkor sír ha éhes.
2012. dec. 18. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan van (igaz már nagyobb a babám) hogy sír hogy álmos. leteszem nem alszik. megetetném nem kell neki, újra leteszem elalszik. hogy hiszti e vagy sem nem tudom :)
2012. dec. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszti volt:), csak, ahogy Te is írtad, túl fáradt lehetett. De ahogy felálltál vele és ringattad, el tudott lazulni, ettől el tudott aludni:). De az is lehet, hogy a helyzetváltoztatástól kijött egy apró böfi vagy puki, ami nem zavarta tovább és el tudott aludni:).
2012. dec. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

mit jelent számodra a hiszti?

Számomra ha tudatosan azért sír (szinte örjöngve) mert elakar vele érni valami amit tudja biztosan hogy anya nem enged.


egy kisbaba kb 7 hós korában kezd tudatára ébredni hogy sírással elér valamit. 7 hós kor elött csak ösztönböl sír, mert éhes, álmos, fáradt, fáj valami, ölelés kell neki, de nem tudja hogy mi is van vele, csak ezt programozták bele ezért csinálja. 7 hós kor felett is ezért sír, de akkor már tudja ha sír akkor megkapja.


kb 1 éves korbak kezdödhet el az igazi hiszti. ekkor már azért sír amiért tudja hogy úgy sem kapja meg.


2,5 hós baba nem tud hisztizni. neki valami baja volt. második lányom volt ilyen talán hasfájás volt, de semmi nem volt jó neki. elég rossz érzés egy anyának, de ilyen. lehet nálatok is hasfájás volt vagy annyira álmos hogy képtelen volt elaludni. és ahogy felvetted kiugrasztottad ebböl a fázisból és sikerült elaludnia.

2012. dec. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Az is lehet, hogy a hasa fájt. Ha még szopott is "rá", akkor még jobban fájt neki. Amikor felvetted, akkor büfizhetett, és enyhült a hasfájása.

De egy baba NEM csak akkor sír, ha éhes. Sír, ha a hasa fáj, ha melege van, ha fázik, ha tele a pelus, vagy szorítja valamelyik ruha, vagy jön (majd) a foga. Nem kell mindig etetni, ha sír.

2012. dec. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. nálunk akkor szokott ilyen előfordulni amit írtam is, mikor éhes és álmos egyszerre. ilyenkor kéne a kaja de az alvás is. úgyhogy kisebb huzavona után végül az alvás mellett dönt de 20 perc múlva visít a kajáért. tehát nem adok mindig kajával akarom megnyugtatni.
2012. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem ezt a "csak akkor sír ha éhes" dolgot h szokott ő nyűglődni ha álmos pl de csak akkor sír keservesen ha éhes.Egy nap 5x max 6x eszik úgyh nem etetem állandóan.A hiszti dolgot meg sokan mondták már nekem h az övék milyen hisztis.Ezért nem tudtam h egyáltalán ez az volt e meg h egy ilyen pici hisztizik e.
2012. dec. 18. 16:16
 7/10 anonim ***** válasza:
látom elírtam, szóval ha sír akkor nem kajával nyugtatom meg.
2012. dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az en fiam 3 hos koraig ezt csinalta, szerette ha viszem h nezelodhessen. Mellesleg nem 7,hanem 3 hos korban jonnek ra a babak h a sirassal elernek vmit... De akkor sem hiszti.
2012. dec. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem volt hiszti, ahogy már leírták előttem többen, egy ekkora baba még nem tud hisztizni, az majd csak jó néhány hónap múlva jön.

Valószínűleg csak a testközelségedre vágyott, és amikor ezt megkapta, megnyugodott, így már el tudott aludni.

2012. dec. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Legalább már ezt is tudom h egy ekkora baba még nem hisztizik.
2012. dec. 19. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!