Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is csinálja ezt a...

Nektek is csinálja ezt a babátok? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Két és fél hónapos kisfiam néha, ha ölbe veszem feszíti magát, elég szépen tartja már magát mégis ahogy így izeg-mozog előfordul, hogy a kis fejét a vállamba, vagy a kulcscsontomba üti. Ilyenkor persze elkezd sírni. Hajnalban is ezt történt, beverte a kis orrát. Akárhogy tartom, sajnos van, hogy ez történik, ilyenkor annyira sajnálom. Nálatok is előfordul ilyen? Hogyan tudnám ezt kivédeni?
2012. dec. 19. 11:12
 1/8 gabszem ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, nem nagyon tudod kivédeni, mert van hogy olyan hírtelen bukik előre a buksija, hogy nem tudod tompítani a koccanást.
2012. dec. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk már nem nagyon csinálja,mert tudja tartani a fejét nagyon sokáig,de csinálta és volt is hogy párom vállába úgy beverte a száját,hogy vérzett neki.Meg nekem is államba verte már be és piros foltocska maradt a fején,de ő nem szokott sirni.Azóta meg csak büfizésnél van olyan pózban,mert ő üldögélni és nézelődni akar már mindig.Ő is 2,5hónapos.
2012. dec. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lányom is csinálta amikor még nem tudta rendesen tartani a fejét..megbillent és volt h nekem verte ki majdnem a fogam. Hát nem volt kellemes.
2012. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hülyeséget irok akkor bocsi,:) de pólyában próbáltad már?? Lehet hogy könyebben "egyben" tudod tartani.
2012. dec. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is ugyanezt csinálja.Szintén 2 és fél hós.Nem tudom sajna kivédeni mert annyira hirtelen csapja oda a fejét.Szerencsére nekem nem szokott sírni.Gondolom nem fáj neki annyira.
2012. dec. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Soha nem volt pólyában. Ő is tartja már a kis fejét, csak amikor fáradt vagy nyűgös, izgatott akkor történik a "baleset".
2012. dec. 19. 11:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ezek adják Neki az indíttatást arra, hogy erősödjön és tartsa a fejét. Annyit tehetsz, hogy együttérzel vele, megnyugtatod ilyenkor, és akkor nem marad érzelmi és tudatalatti lelki sérülése ebből. :)


Persze ha lehet, amennyire lehet, amikor csak lehet, tompítani kell az ütődést. :)


Apuka 15 éves lánnyal

2012. dec. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Persze mindig megvigasztalom szegényt, csak jó lenne elkerülni.
2012. dec. 26. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!