Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most komolyan! Minden bölcsi...

Most komolyan! Minden bölcsi ilyen?!

Figyelt kérdés
Esküszöm, senkit nem akarok megbántani, de amit láttam, az katasztrófális...A fiam hamarosan bölcsis lesz, és bementünk, úgymond ismerkedni, és ebédet fizetni. De amit ott láttam, katasztrófa volt!!!Kb. mint egy árvaház!! A gyerekek egyfolytába sírtak, üvöltöttek, semmit nem csináltak, semmi foglalkozás nem volt, ütötték egymást, köztük az én fiamra is "rászálltak", az egyik kisfiú magára öntötte a vizet, a gondozónő nem öltöztette át(egy teljes pohár víz landolt a ruháján) hanem szalvétával megtörölte picit, a másik be volt kakálva, szólt, vele nem is foglalkoztak, volt olyan is, h az egyik gyerek nagyon sírt, őt egyszerűen kivitték a fürdőbe, és ott hagyták, hozták a tízórait, és az egyik gyerek még cumisüvegezik, abból kapta a vizet. Elvileg babavizet hoztak neki a szülei, erre a gondozónő szólt a másiknak, és az meg hozott a szemem láttára babavíz helyett csapvizet. Most komolyan!! Mindenhol ennyire elszomorító a helyzet, vagy csak ebben az egy bölcsiben???!!
2012. dec. 20. 10:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
A mi bölcsink klasszisokkal jobb. Nem akarlak elkeseríteni, de azért szerintem nem ez a jellemző. Legalábbis remélem nem.
2012. dec. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem ilyenek szerencsére.

Én ilyen helyre nem vinném.

2012. dec. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

keress másik bölcsődét,nagyon hamar és mindenkinek tedd szóvá a tapasztalataidat

megírhatnád melyik ez a bölcsi,legalább más is fogja tudNi hova NE vigye a gyermekét.

egyáltalán nem ilyenek az én tapasztalataim a bölcsinkel kapcsolatosan,mondjuk a létszám is 10 fős,amiből mindig 2-3 hiányzik,így 2 nevelő+1 dadus simán tud velük foglalkozni

2012. dec. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
semmit sem lehetne bevinni a bölcsibe. Se takaró, se semmi, csak egy alvós játék. Még az a régi ágynemű van, amit akkor vettek, mikor megépült a bölcsi. És fa kiságyakban alszanak, amik szét vannak rágva...Borzasztó volt...
2012. dec. 20. 10:34
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg megírhatnád, hogy merre van ez a bölcsi, pontosan melyik, mert ez nagyon durva.
2012. dec. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
szegeden van ez a "szuper" bölcsi....:((((
2012. dec. 20. 10:48
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

NEM!!!! NE VIDD ODA A GYEREKED!


Ez nem normális amit leírtál. Nálunk 11 gyerek van két gondozóra, + ebédnél sétánál vannak segítők is. A gyereknek segítennek enni, öltözni, beviheti az ivósüvegét, alvósjátékát. Rengeteget játszanak, rácsos ágyban csak a járni nem tudó csöppek vannak, de ők is csak alvásidőben. Én még nem hallottam ordítani gyereket, a beszoktatáson kívül, de pl az én lányom imád járni.

2012. dec. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
nem is akarom odavinni, az már világos. Szörnyű volt, komolyan!!Fából készült játékok voltak, és "szájról szájra" járt, ha az egyik kicsit megcsócsálta, ott hagyta, vagy elvette a másik, akkor a másik csócsálta tovább. Ezért olyan betegesek a bölcsisek, mert egymás után nyáladzák a játékot. A gondozónőt se láttam kezet mosni pl.
2012. dec. 20. 11:07
 9/30 anonim ***** válasza:
89%

hál istennek a miénk nem ilyen volt

persze volt,hogy sírtak a gyerekek kezdetben a beszokásnál vagy reggel,amikor vitték őket,de ott szépen megvigasztalták őket,az ölükbe ültették

nálunk egyszer volt olyan,hogy mentem érte,és be volt kakálva,mondtam,hogy gyorsan tisztába teszem,erre alig akarta hagyni a gondozónő,teljesen kétségbe esett,hogy ők nem adhatnak ki bekakált gyereket,majd ő megcsinálja,csak nem vettem észre,mert bekakálás előtt pár perccel tette tisztába.

vihettünk takarót,alvós állatot,de csak egyet,azért nekik fejben is kell tartani,hogy melyik kié,ráadásul ha tönkremegy valami,ki vállalja a felelősséget.a játékokról meg annyit,hogy szerintem ez mindenhol így van,megcsócsálják egymás után a játékokat a gyerekek,arra igazán nincs kapacitás,hogy állandóan játékot fertőtlenítsenek.ennek ellenére nálunk bizinyos időközönként az összes játékot lefertőtlenítették.

szóval én meggondolnám a helyedben,hogy oda vigyem,de nem hagynám szó nélkül.lehet menni a vezetőhöz,jegyzőhöz

2012. dec. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
a vezető is egy eszement ember. Azt most nem részletezem, de ő sem kerek...:((
2012. dec. 20. 11:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!