Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes babát ki szoktátok...

7 hetes babát ki szoktátok vinni 3 fokba a levegőre sétálni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mínusz 5 fokig lehet elvileg, de én már 0 alatt meggondolom.
2012. dec. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
igen, ki lehet, eddig nem vitted sehová? Persze ne órákra...de szerintem te hamarabb szétfagysz.
2012. dec. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod milyen idő lesz holnap-holnapután. Felöltözteted rendesen, nem fog megfázni. Nekem 2,5 hónapos, a szomszédok hüledeznek, amikor a -1-ben kiviszem. Nem leszünk szobafogságon márciusig! Esőben sétálni nem megyünk, de ha el kell valahová, hát megyünk. A hóesést kifejezetten szereti.
2012. dec. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De kivittem már de csak kétszer tudta m még vagy pára volt vagy pedig köd. De most meg is van fázva.
2012. dec. 20. 13:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, és kell is!

Mi minden nap megyünk kb. 1 órát sétálni. Meg is őrülnék, ha nem mennénk. Imádja, jókat alszik, és én is legalább felfrissülök.

2 hetes kora óta sétálunk, persze először csak pár percre mentünk, és szép fokozatosan növeltem a kinti létet.

6 hetes kislány anyuja

2012. dec. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ki szoktam vinni ennyi idősen a gyerekeimet, nagyon szerették. Még -10 fokban is kivittem őket. Ha egy picit meg van fázva, az nem gond, úgyis rétegesen felöltözteted, több takarót teszel rá, esetleg bundazsák alá, fölé is teszel egyel több réteget.
2012. dec. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az én babám 9hetes múlt -1 van nálunk és 1órát sétáltam kint vele.igazából nem akartam ki vinni de itt bent nem akart aludni.végig aludta az 1óra sétát.:) imádja
2012. dec. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!