Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég lesz ennyi ruha a 2,5...

Elég lesz ennyi ruha a 2,5 hetes babámon Karácsonykor?

Figyelt kérdés
Elöször fogjuk kivinni levegőre, ezt gondoltam ráadni: body, rugi,thermo kabát,thermo nadrág, zoknicipő,kis sapi,kapucni, plusz takaró a hordozóba. Kocsival megyünk, de pár percre szeretném kivinni a szüleimnél a kertbe a levegőre.
2012. dec. 20. 14:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is bundazsákunk volt kezdetben, de most már kantáros thermonadrágja és kabátja van, én nem látom azt sem vékonyabbnak, egyáltalán, ugyanolyan bundás, szóval ezt ruhája válogatja. Ha kantáros, akkor a dereka sincs kinn ugyanúgy, ugyanannyi réteg lesz rajta..

Szóval Te tudod milyen, van-e olyan vasrag, meleg, mint egy bundazsák...

Én ilyen picin inkább praktikus szempontból szavaznék a bundazsákra, szerintem könnyebb vele, mert olyan kis pöttöm még :)

2012. dec. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Épp ez az,hogy olyan vastag,hogy a rugi is éppenhogy aláfér. De mindenesetre akkor még meggondolom, azért hezitálok,mert itthon rakjuk bele a hordozóba, és takarjuk be plusz egy takaróval. Túlöltöztetni sem szeretném,mert a kocsiban is meleg van...
2012. dec. 20. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!