Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor aludta át a babátok az...

Mikor aludta át a babátok az éjszakát?

Figyelt kérdés
Tettetek érte valamit? Vagy majd idővel beáll? Elsősorban tápszeres babák anyukáinak válaszát várom. De minden ötlet és vélemény érdekel.
2012. dec. 21. 18:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
3 hetesen,semmi különöset,csak míg pocaklakó volt középidő tájt mindig éjjel addig ficánkolt míg felköltött,megbeszéltem vele,éjjel alszunk,nappal hancúrozunk.Nem tudom,ennek köszönhető vagy sem,de ahogy betöltötte a 3 etet,9 kor vacsizott,büfi és aludt,eleinte 5 ig,aztán kezdett szépen kitolódni későbbre és a vacsi is korábbra.
2012. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
4 hónapos koráig csak anyatejet kapott.Amikor legelőször éjszakára tápit adtam neki,átaludta...és azóta is,kivéve 2 éjszakát a 2 foga miatt.(6 hónapos)ez azt jelenti hogy este 10-től reggel 7-is.reggelizik,peluscsere,és alszik tovább 9-ig.
2012. dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Másfél évesen kezdte átaludni az éjszakát, de egyszer még így is sokszor megébred.
2012. dec. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2 hónaposan 3 éjszakát egymás után végig aludt. Azóta egyet sem. Felkel 2x most is , 4 hónapos. De én nem bánom, ráérünk még :)
2012. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2 hónapos kor óta, és semmit nem tettünk ennek érdekében. Azóta elvétve van amikor felébred, pl betegség miatt. Fogzáskor sem kelt fel. 15 hónapos.
2012. dec. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Anyatejes volt, ejszaka is tobbszor szopizott. Kb. akkor kezdte ataludni az ejszakat, amikor elvalasztottam, olyan 22 honaposan. Akkor faraszto volt, neha nagyon-nagyon, de mostmar mosolygok az egeszen. Magatol allt be, igaz sokara, de nem baj:)
2012. dec. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2 hónapos korától, de előtte én keltettem éjjel, mert nem gyarapodott eléggé. Mázlisták vagyunk :) !
2012. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!