Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől van hogy a 8 hetes fiam...

Mitől van hogy a 8 hetes fiam este nem akar az ágyába aludni csak meletem?

Figyelt kérdés
Napal ott alszik de este amikor teném be mikor elaludt 2 perc és már sír. Ki probáltam ezt 6 szor egymás után hogy elaludt meletem és visza a kiságy de úgyan úgy 2 perc és sírt. Elnézést a helyesírási hibákért.
2012. dec. 22. 07:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ekkor a fiam, és ugyan ezt játssza el velem. Egyszerűen nem szeret a kiságyban aludni, szüksége van rám. Van, hogy kinyitja a szemét, megnézi, hogy mellette vagyok e, és alszik tovább. Most mit csináljak? Pedig a légzésfigyelő is a kiságyában van. Vannak ilyen típusú gyerekek, első fiam is ilyen volt.
2012. dec. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ugyan ez van a fiamnál is! Én szeretek vele aludni de a 4 éves nagylány is velünk alszik így egy kicsit szükös már.
2012. dec. 22. 07:26
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem vegyél egy helyesírás szabályai könyvet!:)

Szörnyű, pár sorban mennyi hiba..:)

2012. dec. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Ne szoktasd ehhez hozzá. Szopás után azonnal tedd az ágyába, ne altasd a cicin vagy az ágyadban. Ha sír, ne vedd ki az ágyából és ne is menj be hozzá. Néhány nap alatt megszokja, hogy az ágyában aludjon.
2012. dec. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van már egy nagyobb gyereked, aki ugyanezt csinálja, akkor én azon csodálkozom, hogy meglepődsz. :) Azért alszik melletted, mert ott érzi biztonságban magát.

Inkább a 4 éves nagylányt kéne valahogy "kitenni" mellőletek, legalább egy külön matracra, mert ő tényleg nagy már. Tudom, ezt mondani könnyebb, mint megvalósítani most, hogy született a kistesó, de szerintem akkor is ez lenne az egyetlen megoldás. Igazából nem is nagyon értem, miért várod el egy 8 hetestől, hogy külön aludjon, miközben az óvodásnak meg megengeded, hogy köztetek legyen.

2012. dec. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tedd a kiságyba de maradj mellette amíg el nem alszik, simogasd, mondj neki mesét halkan. Nálunk ez bevállt,a fiam most 6 hetes.persze van hogy 15 percet ott ülök az ágya mellett de mindig elalszik nem kell kivennem.
2012. dec. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van a 2 hetes kisfiammal. Egyszeruen a kozelsegedre vagyik.
2012. dec. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Az okokat már a többiek leírták, én azt mondom, neked kell eldöntened, hogy a gyerekeiddel, vagy a férjeddel akarod-e megosztani a hitvesi ágyat.

Ha a 4 évesed is ott alszik, akkor a kissrác is addig ott fog aludni, vagy tovább, én nem bírnám ki, az biztos.

Amire rászoktatod, az lesz!

Ez a te döntésed.

2012. dec. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ennyi idős korában az én kisfiam is ezt csinálta. Egy ilyen idős babának a testközelség ugyanolyan szükséglet, mint az evés, vagy a pelenkacsere. Szerintem.

Én nem tagadtam meg ezt tőle, magunk közé vettük a mi ágyunkba, és vettünk pelenkára csatolható légzésfigyelőt. 5 hónapos koráig igényelte ezt, azóta gyönyörűen alszik a saját szobájában reggelig.

Én meg abszolút nem bánom, hogy így alakult az első néhány hónapunk, sőt. Nagyon jó érzés volt vele és a férjemmel összebújva aludni :)

2012. dec. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!