Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar este elaludni...

Miért nem akar este elaludni az 5hetes babám?

Figyelt kérdés
Eddig fürdés és szopi után mindig elaludt,most meg éjfél-fél 1-ig is nézelődik.Nem fáj semmije,csak egyszerűen nem akar aludni.Mit csináljak,hogy korábban elaludjon?Talán kezd átfordulni vele a nappal és éjszaka?
2012. aug. 21. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy a nagy meleg miatt nem tud aludni, az én kislányom most amiatt nem alszik, 5 hetes múlt!
2012. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hogy nappal kicsit többet beszélsz hozzá, hogy picivel kevesebbet aludjon s talán este könnyebben elalszik úgy. Bár Ő még olyan picike, én azért várnák pár napot, hátha magától visszaáll a napi ritmusa.
2012. aug. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk eddig bejött az 5 hetesemnél, ha nagyon nem akart aludni felöltöztettem mintha levinném és a babahordozóval kiraktam a konyhába, rányitottam az ablakot cumi a szájba és kicsit ringattam a földön. 5 perc alatt elaludt.
2012. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszer volt nálunk is ilyen, de azért mert előtte sokat aludt és nem volt álmos, éjjel 1 körül aludt csak el. Azóta figyelek rá, hogy az esti alvás előtt mindenképpen fent legyen 1-2 órát, most 4 hetes.

Mennyit alszik napközben?

2012. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Változó,hogy mennyit alszik.Egyszer 3órát is alszik szopi után,egyszer fent van 3-4órát is egyhuzamban.A napokban sokat beszéltem neki,foglalkoztam vele,hogy ne aludjon,igy kezd visszaállni a rend.Köszönöm a tanácsokat!
2012. aug. 22. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!