Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mivel kötnétek le egy 5...

Mlkata kérdése:

Ti mivel kötnétek le egy 5 hetes picuri figyelmét?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 17:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%

panda maci és pingvin, mert ezek fekete-fehérek, és azokat "élesen" látja kb húsz centire magától. Vagy olyan plüssállat, vagy játék, aminek erős köntúrokkal van megrajzolva az arca, mert szeretik nézni az arcokat. Az én kicsim most lesz 3 hetes, van egy oroszlánja, aminek nagy mosolygós feje van, imádja azt bámulni, persze anya és apa arca után. :)

Zenét is hallgattathatsz vele, pl mozart, rossini, bach, mindegy, csak mol-ban legyen, azok lágy zenék. De vannak babazene változatban is. Az enyém úgy kalimpál némelyikre, mintha ő lenne a karmester.

2012. dec. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én ilyen idősen már néha letettem a kisfiamat a játszószőnyegre, és birizgáltam neki a lelógó játékokat, egy darabig elnézegette, néha nevetett is rájuk.

Az éneklést is szerette.

2012. dec. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem mert az én kis fiam az éjszaka végig alszik csak enni kel fel,napközben viszont max kettő-négy órát alszik azt is kézben a többiben meg leskelődik vagy sír ha nem veszem fel,de azért kösz mindenkinek(:!!!!!!!!
2012. dec. 23. 09:45
 14/15 anonim ***** válasza:
akkor próbáld ki a hordozókendőt, ha ennyire anyás, de ne legyen benne túl sokat. Ha észrevetted, hogy bealudt, akkor próbáld meg letenni az ágyijába.
2012. dec. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekünk az elektromos babahinta nagyon bejött. 6 hetes a kisfiam es nagyon szereti, elnezelödik benne, hallgatja a zenet, aztan egyszer csak elalszik :)
2013. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!