Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Közösségi oldalra szoktatok...

Közösségi oldalra szoktatok babátokrol pucér képet feltenni?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömnek most van picije és minden képen anyaszült mezítelen a baba. Én nem örültem volna ha az én anyukám anno megosztotta volna az ilyen képeimet. Nem tartom jó ötletenek , olyan sok perverz ember van a világhálón. Vagy én vagyok lemaradva?

2012. dec. 22. 19:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én tutira szólnék! Sógornőmnél is láttam, hogy a lánya egy szál kalapban törökülésben üldögél, és még édes fejet sem vág hozzá. Nagyon gáz! Nem hiszem el, hogy ez ország világra tartozík. Említsd meg neki félig-meddig viccesen, hátha veszi a lapot.
2012. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem, soha. A barátnőm rendszeresen pakol fel ilyen képeket, múltkor a két lány együtt fürdött, arról is tett fel. Le is vetettem vele azokat, amin a lányom rajta van. Nem szeretem. Nem is a perverzek vagy a pedofilok miatt, mert csak az ismerősei látják, de egyszerűen szerintem nem való.
2012. dec. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én a minap raktam fel egy nagyon aranyos képet róla, összemaszatolta magát tetőtől talpig szederrel. Pucér volt a képen, de a kukacot eltakartam PhotoScape programmal szerkesztve. Olyan lett, mint amikor tv-ben takarják ki ilyen kockákkal. Nekem sem fér bele a pucér, ne nézegessék őt úgy a neten.
2013. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Golan Trevize ***** válasza:

Nem.

Illetve adott esetben én is kitakartam, mint az első válaszoló.

2013. júl. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!