Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél év körüli babád kap...

Másfél év körüli babád kap még este tápszert?

Figyelt kérdés

Azon kívül kap még valamit,ha igen mit??

Tippeket szeretnék,mert észrevettem hogy pár napja mintha nem lenne elég 16hós lányomnak este a tápszer-volt hogy kínáltam mással is 7óra körül,de nem kellet neki.ez most úgy tűnik megváltozik.mit adjak neki és mikor?

Egyébként 8-1/4 9körül issza meg a tápszerét.fél 10-10nél előbb nem alszik el.

Kenyeret felvágottal eddig nem nagyon szerette,nem tudom mivel próbálkozzak...


2012. dec. 22. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
rendesen vacsorázik velünk 19-kor és utána fél9kor tápszer, majd alvás
2012. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az baj hogy meg issza a tapszert es utánna meg rá majdnem fent van egy órát

Az enyém az egyik 2 a másik 1 es mind a kettő vacsorázik kb 7 - kor es 8 órakor megy a tej / tapszert es isszák es közben pedig alszanak el :)

Es reggelig megy a szunya.


Vagy adj neki nappal több es laktatobb kaját akkor hátha jobb lesz

Amúgy mit eszik egy nap?? Írj egy példát !

2012. dec. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A 2 évesem még mindig issza este. 6-7 körül vacsorázik, fél 8 fürdés, utána megissza a tápszert, fogmosás és megy aludni.

Vacsorázni általában hideg kaját szokott: vajas-, májkrémes-, lekvároskenyér, virsli (nagyon ritkán) felvágottat abszolút nem eszünk. Ami még megy a házi szalámi :)

2012. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
már 11 hónapos kora óta rendesen vacsorázik és 1 éves kora óta kakaót iszik este tejből
2012. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kétévesem 7-kor vacsorázik és fél 9 körül issza meg a tejitalt.

Vacsira a következőket szoktuk enni: felvágott, sajt kenyérrel, paradicsommal, virsli, tojás főzve, rántottának. Tejbegríz, tejberizs. Ha kedvenc volt az ebéd, akkor sokszor azt kéri vacsira is. Ma pl tarhonyás húst. :) De szokott enni sajtos-tejfölös tésztát is, vagy krumplipürét.

A kisfiam már 10 hónapos kora óta vacsorázik rendesen. A tápszer csak utána jön.

2012. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most lesz 2 éves a fiam.Este 8kor vacsi,ma 2db sült virslit evett,pár falat kenyérrel.21:15-kor vittem aludni,előtte issza a tapszeres kakaót(nestlé gabonas kakaos izesitovel),ettől sűrűbb és laktatobb is,szereti nagyon.Ilyenkor még 220ml iszik,ma ennyi csúszott.Sztem megkellene próbálni,h vmit vacsizzon és lefekveshez a tapszert.Enyém este van mikor rantottat,v az aznapi ebédet kapja este.Du.ha jól ebedel akkor sokat nem uzsizik,pl.fel banán,de ha nem éhes nem kínalom,estére jobban eszik és keri is a kaját.
2012. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szia az én lányom elmult 2 éves és napi kb 5 üveg tápszert megiszik. mi vacsizunk utána tápszer de van hogy csak tápszert kér
2012. dec. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Reggel-este 1-1 palack tápszer. reggel felkel, mellé reggelizik. Este vacsora és fürdés után fél álomban issza. Végig alussza az estét. Ha nem issza meg valamiért akkor az este közepén korgó pocival kel. A vacsi és a tápszer között kb 2 óra is eltelik egyébként.
2012. dec. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16 hós, este 7-8 körül rendesen velünk vacsizik (szendvics, bundás kenyér, gyümölcspép, tejbegríz, tejberizs, gabonapehely), utána még benyom egy adag tápszert. Ja és hajnalban is, így kb 8ig alszik, este 10-től.
2013. jan. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17 hónapos, 6kor vacsizik a családdal kenyér felvágott tejbegríz virsli, rántotta, bundás kenyér (sütőben és teflonban tehát olaj nélkül) túrót vagy sajtot szintén kenyérrel. Este 8kor pedig alváskor megissza a 170 ml tápszert. De ébred éjjel egyébként, de nem éhség miatt.
2013. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!